Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karceltávolításra mit javasoltok?

Karceltávolításra mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Vettem egy használ autót.

Nagyon szép, de mivel 7 éves, azért akadnak rajta apróbb hibák karcok.


Nem mélyek, nem "fémig" hatolnak, némelyik csak horzsolás.

És, szeretném őket eltüntetni.

Nem vagyok otthon az autóápolásban, emiatt szükségem lenne mások tapasztalatára.


Olvasgattam róla, hogy otthon is elvégezhető, nem muszáj egyből műhelybe vinni.



2016. ápr. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Otthon is elvégezhető, de nem lesz olyan, mintha egy profi polírozta volna, és annyira azért nem drága.
2016. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs keret csillivillin fenntartani az autót, akkor szokj hozzá, hogy egyre lepukkantabb lesz.

Az otthoni polírozgatás nem sok szart ér.

2016. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el profihoz, egyszer megcsinálja és évekig nem elsz gondod, mintsem otthoni körülmények között félévente csinálgasd.
2016. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hajszálkarcokat, amiket ráeső fényben látsz, ki lehet políroztatni. Én sem otthon csináltatnám. Nem olyan őrülten drága dolog az, hogy ezen kéne otthoni gányolással spórolni. De azokon a karcokon, amiken már megakad a körmöd végighúzva, pláne ha az alapozó is kilátszik a fedőfesték alatt, azon sajnos már ez sem fog segíteni.
2016. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg WD 40-el kis karcokat lehozza és ez nem vicc
2016. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Próbáld meg WD 40-el kis karcokat lehozza..."


Ez kb olyan tanács, mintha azt írnám, hogy ne nézegesd és akkor nem látod a karcokat! A WD40 a hajszálkarcokat kitölti olajjal ezért nem látszanak, de ettől még nem szünteti meg. A következő autómosásnál, amikor kimosod az aolajt, megint ott lesznek.

2016. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!