Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megér ez az Opel Astra H 3000...

Megér ez az Opel Astra H 3000 eurót?

Figyelt kérdés

2004-es kiadás, 1.7 CDTI motorral, 210.000 km körül, beiratva romániába (itt lakok:/).

Szervízkönyv 2008-ig, negyedik tulajdonostól, külföldről volt behozva, az első tulajdonosa egy nő volt de neki valamiért nem tetszett, a második egyik kollégájáé akitől megvette a másik kollégája, s aztán ő.

- Alumínium felnik

- Elektromos ablak

- Elektromos tükrök

- GPS

- Légkondi

- Légzsákok

- Multimédia kormány

- Rádió-cd

- Fűtőtt ablak

- Tempomat

Képek

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. ápr. 23. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Kicsit soknak tűnik az ára
2016. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jól néz ki.

Viszont a 12 éves dízelmotor nagy rizikó.

Mindig legyen egy fiókban 500E Ft amit a motorra költhetsz ha kell. Ha kiürült pótold.

Ha ennek tudatában vagy és vállalod akkor ok.

2016. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12 éves egy dolog, ha valós az a 210.000km akkor még egyszer anyni simán kijön a motorból.
2016. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3

Nem azt írtam, hogy nem megy el mégegyszer annyit.

Vagy te tudod garantálni, hogy komolyabb ráköltés nélkül meg mégegyszer annyit?

Majd a vevőjelölt eldönti. Szerencséje is lehet.

2016. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Garantálni persze hogy nem lehet, de rengeteg fut belőle 350.000km felett. Illetve az 1,7 CDTI amúgy sem áll rossz motor hírében.
2016. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb 930.000Ft egy jól felszerelt dízel H Astráért ha a km valós és átnézve nincsenek komoly hiányosságai egyáltalán nem sok még ha 12 éves is. Ezt bárki leszűrheti, ellenőrizheti ha megnézi pl hasznaltauto.hu-n az árakat.


A többire meg még mindig tartom azt amit az opelforum.hu-n leírtam. Ha de kelljen ide is bepötyögnöm és ismételnem magam! :)

2016. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon soknak találom. Két éve (tízévesen) Németországban a fiamnak vettünk ilyet 1250 €-ért.
2016. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
380.000Ft-ért H Astrát?! Na persze! :D Véletlenül nem F Astra volt az?
2016. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Néhány éve kint élek, így figyelemmel tudom kísérni az árakat, utsó. Két éve volt egy megugrás, azelőtt valamivel jobb árban lehetett kocsit találni. Mindamellett tisztában vagyok vele, hogy nagy mázlim volt. Egy autószerelő barátomat kértem meg a keresés és az alku lebonyolítására, és még aznap találta ezt a vasat. 300 €-t lealkudott az 1550-ből, mert a hátsó fék bowdenje be volt rohadva.
2016. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Áh, értem. Akkor a sok F Astrás, G Astrás, Suzuki Swiftes csak szivatásból járkál ilyen őskövületekkel. Hiszen pár százezerért, modern CR-dízelt lehet kapni, canbus-os rendszerrel, oldallégzsákkal, navigációval, tempomattam és egyebekkel amik a kérdésben szerepelnek.

Érdekes, hogy a hasznaltauto.hu-n 900e-1 millió körül kezdődik a kínálat a leglelekottabb rengeteget futott fapados példányoknál.

Sok H Astrás fórumon fölt vagyok. VAnnak olyan tagok, akik szintén németből hozták be az autójukat, de egyik sem pár százezerbe került.

Elhiszem, hogy te ennyiért vetted, mert valaki mindenáraon valamiért azonnal szabadulni akart tőle. De ne általánosíts! Egy jól felszerelt, nem lelakott, dízel H Astráért 930eFt teljesen korrekt ár. És egyáltalán nem sok.

2016. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!