Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Mantáról mi a véleményetek?

Opel Mantáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

20 éve voltam hosszabb ideig Németországban. Vettem egy újságot. Volt benne egy külön rovat volt benne az Opel Manta vicceknek. (Jó, nem minden számban, csak ebben, de akkor is elárul ez róla valamit.)


[link] (németül)


Persze a válaszom nem túl komoly, meg nem is vagyok autós, de talán valamit elárul ez a kocsiról...

2010. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mára klasszikus autó.


Hogy miért születtek a mantás viccek? azért, mert olyan társadalmi csoport vásárolta meg őket, mint a calibrákat, öreg bmwket és merciket értelmi szintre...

2010. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kőműves Porsche volt a beceneve.
2010. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

megint az öreg BMW-st kezdik el szidni. Sajnálom hogy nincs pénzem új BMW-re, hidd el. Új műanyaggöncöt meg nem fogok törleszteni.


Egyébként nem rossz autó, a legnagyobb motorral kell venni és karburátorral aztán uzsgyi :D


Azért születtek a mantásviccek mert olcsó volt és jó. És ezt a gazdagok nem bírták elviselni.


Nézd meg a "Manta Manta" című filmet :)

2010. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:35nak:


én nem az öreg bmw-sekre gondoltam, hanem konkrétan a cigányságra, ahogy ők használják. az öregautósok azok mára autószerető népséggé váltak, akik nem fogják gyilkolni a gépet csak azért, mert menő...

2010. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én imádom a kocsimat :)

'89-es E30 316 teljesen gyári mindene

2010. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű technika,orr motor hosszában,hátsókerék hajtás,ablakkeret nélküli ajtók....Ez csakis élvezetes autó lehet.Jó kis autó volt a maga idejében,de szépet már nehéz találni.Nekem most is kéne........mondjuk egy gyári állapotú GSI.........:-)
2010. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!