Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dizel Astra G 1.7 isuzu...

Dizel Astra G 1.7 isuzu motorral, vagy suzuki ignis 1.3 benzin glx?

Figyelt kérdés
Mindkettő jó állapotban, ti melyiket vennétek, és miért?

2016. ápr. 16. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Astra jobb mint a Suzuki. Mindkettő autó motorilag tartósak Astra G-ből csak Isuzu dízelt szabad venni vagy 1.4 benzinest többi felejtős. Ha mégis Suzukira esik a választás az is nagyon jó motorilag de a többi része nem elég jó, alkatrész szempontjából a Suzukihoz picivel olcsóbb az ellátás. Ha a dízel Astra jó szőrben van akkor gondod nem lesz vele. Nekem is ilyen Astrám van jó sok kilométer van benne de nagyon jól bírja, jól gyorsul, 5,5- 6 liter a fogyasztása.
2016. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hova szánod használni.
2016. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
székesfehérvár, budapest, győr közé.
2016. ápr. 17. 08:59
 4/8 A kérdező kommentje:
iskolába, munkába, haza járásra :)
2016. ápr. 17. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lehet a Suzuki mellett döntenék. Nekem kevés az a 68Le (vagy éppen mennyi) ahoz az aránylag nagy kasztnihoz. Szerintem egy dinamikus vezetéshez az kell már, hogy 1Le-re 13kg (vagy kevesebb) jusson.

De Innentől kezdve már rajtad múlik, hogy neked melyik a szimpi.

Szóval én a Suzukit venném.

2016. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 19880530 válasza:
Csak is az Astra,szerintem az Ignis kicsit fapados.De ha vennék akkor csak astra
2016. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

volt isuzum is, ignisem is..


arra, amire szertnéd használni, csakis 1.7-es D astra...az isuzu motor verhetetlen.. (persze legalább API SM olajjal üzemeltetni, és nyolcezrenként cserélni. Örök élető lesz a motor...nem tudod széttaposni)


...én az astrát venném isuzu motorral.

2016. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma megvettem az astrát :) ültem benne, onnan már egyértelmű volt, az a 75 paci pedig abban a dízelben pont ugyan úgy, ha nem jobban húz, mint az ignisek amikben ültem :)
2016. ápr. 18. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!