Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E39 520i autóról vélemény?

BMW E39 520i autóról vélemény?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az 5ösbe kicsi a 2 literes motor. Az 535-öt dicsérik nagyon. Nekem mondjuk az van, amikor vettem bizonytalan voltam a 8 henger miatt, meg hogy sokat fog enni. Az alja 9,5 liter, a kolegámnak 520i volt, azt mondja neki is 9 alatt nem volt és lomha volt.


Azt mondom, 528 lehet még ideális ha az 535-től tartasz.

Én most már szivesebben 540-et vennék 6-os kézi váltóval.


Hozzá tartozik, hogy van egy 320d-m a hétköznapokra.:)

2016. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez. Hétköznap bpven elviszi az a két literes is, bár valóban jobban illik hozzá egy nagyobb motor, de ha közlekedés csaka cél akkor elég lehet a kettő. Bár más kérdés, hogy valszeg más márkát vennék ilyen feltételekkel, írom ezt úgy, hogy én is BMW-t használok.
2016. ápr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk városban futkározni egyáltalán nem is 5-öst vennék hanem 3-ast kb., mert mindenki csak fél helyeket hagy ki és macerás parkolni is emiatt vele, meg másfél tonnát a városban gyorsítgatni nem valami gazdaságos.
2016. ápr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél dízelt, ha benzines kell akkor 28i, a 20i feleslegesen fogyaszt (és nem sokkal kevesebbet)!
2016. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!