Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen mélynyomót illetve...

Milyen mélynyomót illetve erősítőt ajánlanátok erre a célra?

Figyelt kérdés

Nos szeretnék egy komolyabb hang technikát építettni az autómba

Mélynyomó- és erősítő kéne csak nem tudom hogy milyen még.

Leginkább magas basszusal rendelkező számokat szeretek hallgatni de van hogy rockot is ( de lgeinkább nagy basszusal rendelkezőket)

Az autó egy zárt csomagtartós szedán Audi A6 2007 es évjárat.

A max keret 300.000 ft.

A segítségetekért köszönet.



2016. ápr. 13. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lapozz párat vissza. :D
2016. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

az jó cumis kocsi a zárt csomis sedán mert nehez hallatszik előre,izmos nyomó kell izmos erősítővel.

a helyzet viszont az hogy hifit nem hátulról kell elkezdeni építeni hanem előröl,tehát fej,első szett,hozzá erősítő és csak ha ezek megvannak akkor mehet a hozzá illő nyomó.

300ért már azért tisztességes rendszer lehet építeni,én SQ vonalon mozgok,ha arra lenne igényed akkor tudunk tovább haladni a projektben de ha SPL felé hajlasz tehát nem hangminőség hanem inkább hangnyomás akkor nem én vagyok a te embered.

2016. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!