Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003 as Honda Accord 2. 0...

2003 as Honda Accord 2. 0 sportot szeretnék venni. De miért ilyen drágák?

Figyelt kérdés
már 13 éves autó és 1,5-2misi az áruk, igaz ugy nézki mint egy új de akkor is nem sok egy kicsit? Még 2002 es Audi A6 is olcsóbb.
2016. márc. 27. 11:08
 1/5 Tomcatters ***** válasza:
100%
Hát sztem bőven megérnek annyit.. nekem 2004 es van 2 literes benzines sport :)
2016. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem miért olyan felkapottak a 10+ éves accordok mostanában én úgy hallottam,h nem valami jól sikerült konstrukciók kényes futómű stb
2016. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert a piac az diktálja, előd modellből is indulhatnak ki.


Amúgy egy 14 éves A6-os fenntartása minél több évre veszik, annál drágább lesz. Pontosabban minél rosszabb állapotban lévőt vesz, annál többől jön ki, pár év alatt. A fenntartás és vételár közül az előbbi lesz a több.

2016. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó autók, az áruk meg azért tartja magét, mert nem tipikus százával behordott nyugaton széthajtott darabok vannak belőlük.
2016. márc. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomcatters ***** válasza:
71%
# 2 Egyáltalán nem rossz konstrukciok .. Igen párásodik az első fényszóró ,és a kesztyűtartó ajtaja kicsit lóg(3mm) kb ennyi... Bár csak más autónak is ennyi gyári hibaja lenne ... Futómű meg azért kényes,mert 5 lengőkaros felfüggesztése van (sport futómű) Mint pl : a BMW nek,de itt a magyar utak állapota a dühítő, sok főútvonalon elkérik a megyei matricát,de nem tudják normalissan megcsinálni .... Erra csak Bazsó Gábort tudom példának felhozni ... mondta egyszer..(Ilyen állapotú utakért japánban ,már kockákra vagdosnák az útért felelőseket) Azért nem teszem idézőjelbe,mert nem pont igy mondta,de ez volt a lényege!!!! Szóval nem ilyen utakra vannak tervezve az igenyesebb futóművek ,de egyiksem ,ha csak nem hummer h1 v igazi vérbeli Land Rover az autó :/
2016. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!