Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tünik el a nyitott ajtó...

Miért tünik el a nyitott ajtó vissza jelző a műszerfalról? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vettem egy skoda Octavia I-et (2005). Azt hittem nincs a műszerfalon nyitott ajtó vissza jelzés mert sose jelzett. Egyszer le merült az aksim. Miután újra vissza raktam töltés után, akkor jelzett ha kinyitottam az ajtót, egészen addig amig be nem indítottam a motort. Azután már nem jelzett ha kinyitottam az ajtót (de a belső világítás és az ajtóban lévő lámpa viszont világít.) Most kíváncsiságból le vettem a sarut. Újra jelzett, de a motor indítását követően már nem jelez. Ez miért van? Mit kell csinálni hogy rendesen jelezzen?
2016. márc. 26. 14:56
 1/4 vatafak ***** válasza:
egészen nagyon biztos h az azt jelzi? mert így ölég furcsa a helyzet
2016. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg állandóan jelez, a többi jelenség ugyanez, igazából a kapcsoló jól működik, de amúgy semmi baja. Nem is nyúlok hozzá addig amig más probléma nem jön mellé. Csak szoftveres hiba lehet.
2016. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoftveres hiba, szervizben fél perc eltüntetni, csak esélyes hogy előbb-utóbb előjön ujra.
2016. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azt jelezheti. Mert ha leveszem a sarut csak akkor jelez ha kinyitom az ajtót. Ha becsukom eltünik. Kinyitom akkor újra jelez. De ha be inditom a motort akár nyitott akár csukott ajtó mellett végleg el tűnik. Egyébként egy autót ábrázol,amelynek nyitva az ajtaja, ezért is csak az lehet.
2016. márc. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!