Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gyári 45h akku helyett...

A gyári 45h akku helyett betehetek 55h, nem teszi tönkre az elektronikát?

Figyelt kérdés

45h hamar lemerül

Köszönöm előre a válaszokat

Még egy kérdés.. mióta lemerült az akku teljesen azóta megzavarodott a meta riasztóm aktiválódik m3g minden,de elment a hangja nyitaskor záráskor nem jelez mint eddig .. illetve n3m is riaszt.. de az ajtójat zárja és visszajelez ugyan úgy az irányjelzőkkel


2016. márc. 21. 09:59
1 2
 11/14 Tomcatters ***** válasza:
69%
Amúgy nem tölt keveset,annak jónak kellene lenni ,szinte az összes japan gyartmanyú autó generátor ennyit tölt enyem is 13.6 tölt alapból ,minden nagyobb fogyasztó kapcsolása nélkül... ha meg kapcsolok lámpát ventilatort,akkor megy le 13.2 .. 13.3 ra,de ha felnyomom alapjarat fole egyből beall 13.6 ra nagyobb fordulaton akar max kozelebe is 13.9 :) ennyire korlatozza a feszültségszabályozó :) ezert mondjak a japan autókra,h akku kímélőek (nekem is 45h akkum van :) Viszont szerintem is valami szívja le ... a riasztót meg ujrakell hangolni ,lemerült akku vagy akkucsere után :/
2016. márc. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Meglett a bűnös Végül nem kellett új akku voltam akkumulátorosnál bemértük ,akku jó generátor jó , viszont a csomagtérvilágításomat valaki átkapcsolta állandóra ,ugye amit nehezen vettünk észre,mert haxkinyitom világít mindig,ha meg lecsukom,akkor nemlátom ezért nem vettem észre elkezdtük keresni mi húzza le az akkut ott egyből azt nézték:) Köszönöm mindenkinek . Egyébként másokat is szivatott már meg a csomagtér világítás,vagy ez egyedi pancserság ?
2016. márc. 22. 12:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem még nem, de sokakat már igen.
2016. márc. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kontár autóvillamosságis szakember által bekötött riasztó és "lopásgátló".

Úgy oldotta meg a barma, hogy beriasztáskor egy relé meghúzott (!!!) és egy bontó érintkező megszakította a motorelektronika tápját. 4-5 nap alatt mindig lemerült.

Mindenre gondoltunk, csak arra nem hogy egy "szakember" képes ilyet csinálni.

2016. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!