Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy yamaha hengerszettem...

Swaxxx kérdése:

Van egy yamaha hengerszettem és nem kell senkinek frissen furt meg minden és arra gondoltam hogy simsonra alakítom valaki csinállt már ilyet vagy hasonlót?

Figyelt kérdés

hallottam hogy a blokkfélből kell kimarni meg közdarabot csinállni és a hajtókar az a simsoné vagy a yamaha-é lesz?

tapsztalatokat várok!



2016. márc. 18. 13:21
 1/6 TheCruve ***** válasza:

Ha a henger és a blokk közé közdarab megy akkor szerintem rövid lesz a SIMSON hajtókar..


Milyen yamaháról van a hengerszett?

2016. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
yamaha jog 50 ccm 6 felömlős
2016. márc. 18. 14:20
 3/6 A kérdező kommentje:
a tőcsavar furatok megegyeznek ahogy lemértem!
2016. márc. 18. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:

ha egyeznek az jó, már csak a lökethosszt kell ellenőrizned hogy mennyi a különbség

rakd rá a hengert a dugóval és kiderül

2016. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na mire jutottál?
2016. márc. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Méregettem a hajtokarja a yamahae lesz..... a simson hajtókar helyett.... a gugot foltpontra allitottam stb..... es ha kimaratom a simson blokkfeleket akkor a közdarabbal jolesz a hajtokar ;) ma osszenyomattam a simson sonkakat es a hajtokart
2016. márc. 21. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!