Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a reális ára a lenti...

Mennyi a reális ára a lenti Octaviának?

Figyelt kérdés
Adott egy 2006-os Skoda Octavia még az I-es Tour,van benne 300ezer km,első sárvédőn sérülés,de szerintem fényezve volt a hátulja és az eleje is,Belseje a korának megfelelő,illetve a váltója szerintem felújításra szorul,a műszaki pár hónap.Mennyit érdemes érte adni?Én 500 körül gondoltam de a tulaj azt mondta hogy vicc.
2016. márc. 10. 16:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 1.6 benzin 102le
2016. márc. 10. 19:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Vastagon millió felett mennek a 2006-os Octaviák. És mindben kb. ennyi km van és szinte mind volt fényezve.


Más kérdés, hogy én biztos nem adnék érte ennyit, de attól még a piac ezt diktálja.

2016. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm...nem is fogják eladni őket szerintem.1.2-1.3 -ért màr igen korrekt gépeket kapni.Visszatérve úgy szàmoltam hogx 100 a muszaki mert a fékek gatyàk,a vàlto 100 munkadíjjal.sárvédő 50.S szerelő pajti azt mondta hogy eleje hàtulja rendesen meg volt törve.De szépen javìtva van.hm...
2016. márc. 10. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:

"Én 500 körül gondoltam de a tulaj azt mondta hogy vicc."

Az a vicc,hogy te 500 ért akarsz venni egy 2006 os oktáviát. Ezért a pénzért örülj,ha kapsz egy szép állapotú 2000-es évjáratú suzukit.

Nézd meg a 15-16 éves Audi,VW-eket TDI motorral... szép állapot 1 millió fölött :D


Amúgy meg ha nem adsz érte annyit amennyit a tulaj mond,akkor tovább kell állni...keress máshol 2006 os oktáviát 500E FT ért amiben csak 70E km van és egy karc sincs rajt.De előtte mutasd meg nekem és lehet hogy megveszem én.

2016. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!