Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidegen elsőre indul, szinte...

Hidegen elsőre indul, szinte pöccre, általában következő vagy az azutáni indításnál, már nem kar elindulni csak 3-4x indítózásra és most figyeltem meg hogy az AC ilyenkor folyamatosan búg, igaz csak halkan. Kezd haldokolni az AC?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A simsonon nincs ac....
2016. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ez lemaradt...

VW 1.6 SR Benzin-Gáz(LPG)

2016. márc. 10. 12:44
 3/4 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne. Ugyanez a helyzet V Golf 1.6 102 le.

Nemrég volt cserélve EGR szelep, fojtószelep ház, szívócső, kartelgázcső. ( persze nem emiatt)

2016. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyiból még érdekesebb a történet, hogy ha csak benzinnel használtam akkor kb 1 hétig teljesen tünetmentes volt, igaz akkor csak annyi volt hogy erőtlen volt az első párszáz méteren, ha tőgázt nyomtam neki akkor se akart menni rendesen, aztán pár száz méter után gondolt egyet és megiramodott.
2016. márc. 11. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!