Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » NON Stop Autósiskoláról vélemény?

NON Stop Autósiskoláról vélemény?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az autósiskolák között nem nagyon vannak különbségek, mint ahogy a vizsgáztatók között sem. Javarészt a pénzre mennek minden kategóriánál de persze vannak üdítő kivételek.
2016. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az érdekelne, hogy van e valakinek rossz tapasztalata ezzel az iskolával.
2016. márc. 3. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Hülye kérdés, maximum az oktatóval lehet rossz tapasztalatod, és az hogy milyen az oktató az attól függ hogy milyet kapsz el, mivel az oktató nem egyenlő magával az autósiskolával. Vannak türelmesek és türelmetlenek vannak szelídek és ordibálósak mint mindenhol.
2016. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
64%

1. Teljesen jogos és érthető kérdés. Ajánlhatatlan.

Tapasztalatból írok egy részleteset, hátha segítek az értelmes normális embereknek elkerülni ezt a kúltúrfekélyt.


2. Amennyiben egy óriási fejfájást akarsz magadnak, és gyakorolni a jogodat mint szerződött fél, hogy tartsák be amit vállaltak, mert nem véletlen fizettél extra díjat, na akkor ez a hely neked való. Oda kell nekik állni és határozottan rájuk erőltetni a szerződésben foglaltakat, különben nem csinálják.

Itt kiemelten szólni kell nekik mindenért, a korrektség és az odafigyelés nem alapvető tulajdonságuk.

- Amit ők egyébként problémázásnak hívnak.

Egy képzési igazolás, ami máshol 1-2 nap kiállítási időt von maga után, hiszen maximum 3 m.napon belül teljesíteniük kell mint mindenhol máshol ez normálisan gyorsan működik, azt így úgy intézik hogy mindenki mutogat mindenkire és lesz*rják. Ki kell erőszakoskodnod ezt is!

Jogszabály szerint 3 munkanapjuk van rá hogy 3 példányban kiállítsák a képzési igazolást,melyből egyik az övéjük.

Közölték hogy nem érdekli őket, így jártam majd kb. 16-17 nappal később megkapom.

Közöltem, hogy ezesetben feljelentem őket a felügyeleti szerveknél, NKH nál és még a fogyasztóvédelemnél is.

Mivel a jogszabályokat be kell tartaniuk. Főleg miután extra díjat fizettem, és teljesen elégedetlenül ért véget a közös kalandunk, az hogy megakartak szivatni és elhúzni az átíratkozásomat csaknem egy hónappal mert nem volt érdekük úgy intézni, mint bárhol máshol intézik.. a jogszabályt akkor nem tartják be.

Csak miután a hivatalos procedúra elkezdődik és érzik hogy nem vicceltél a feljelentéssel..


Az agyonhasznált, javítandó váltót ami néhol- pl. 1 esbe rakva akad szorul már kedvességből extrának tekintik mivel ahogy mondják: "ezen megtanulsz vezetni, akkor bármi menni fog." Mindezt prémium áron.

A kérdés, hogy hátrányból akarsz e kezdeni hogy minél kisebb esélyed legyen vizsgán és minél több pénzt költs rá óraszámba ráadásul, mert erre megy ki a játék? Nem lehetetlen persze, de célbadobáshoz sem csukott szemmel menne az ember versenyre, főleg nem extra díjért.

Nem tudom hogy vígjáték kategória-e ez amit csinálnak, vagy inkább dráma.


Informáltabb vagyok mint az átlag, így tudom, hogy az állami támogatást sem véletlen adják nekik, pont azért hogy alkalmas/jó állapotban tartsák a gyakorló autókat, mi a p*csára költik ha nem arra? Nyílván tudjuk.. magukra.



Nem fogok kiállni oda prédikálni az iroda elé, hogy tönkre tegyem őket, mert nem életcélom.

De merek szólni a fogyasztói társadalomnak, és a leendő tanuló vezetőknek, hogy le vagyok döbbenve, hogy 2020-ban, hogy ez a hely egyáltalán még működhet, egyébként az új autóiskolám is támogatott, és értetlenül álltak, hogy miért akarják elhúzni azt a 10 perces kis igazolást, főleg úgy hogy köti őket a jogszabály a minél előbbi ügyintézésre. (Max 3 munkanap.)


Mindenki megérdemli, hogy tudja, tapasztalatomból levonva, ez hasonló, mint egy patkányfészek, és aki jogi részekben nem jártas, azt nagyon könnyen átverik, játszanak az idejével ha úgy tartja kedvük, és ezt már rutinból űzték.

Látszott nem én vagyok az első, sem az utolsó.


Ha leírták volna előttem, hogy ilyen tapasztalata van valakinek, hogy ez egy ilyen igazi prémium áras kúltúrfekély hely, akkor megspóroltam volna egy szép összeget, és nem a jogrendszerek alkalmazását gyakoroltam volna hivatalos formában, hanem megtanultam volna vezetni egy olyan autóban, aminek a váltója is kifogástalanul könnyen használható és ahol az átíratkozásnál még kedvesek is, nem pedig lépten nyomon indokolatlanul keresztbe akarnak tenni. 'Problémázásra hivatkozva':D


Megemlíteném, hogy látok rá esélyt, hogy dolgozik náluk tisztességes korrekt munkatárs is, aki becsületesen tényleg azon dolgozik, hogy büszkén mondhassák hogy "Igen, Ő volt az oktatóm. Élmény volt a közös munka!"


De az az esély ugyan olyan, mint hogy megnyerem az ötös lottót, főleg hogy nem is veszek szelvényt!


ui:

A saját tapasztalataimat, velük kapcsolatos élményeimet osztottam meg veletek. Tudom hogy olvasni fogják ezt és valószínűleg megpróbálnak elhitelteleníteni.

Nyilván egyértelmű lesz nekik is, főleg dátum alapján, hogy én írtam ezt a részletes véleményt.

Tetszeni fog nekik? Nem. Érdekel? Nem. :)


Ha ezzel csak egy embernek is segítettem egy hasonlóan rossz szituációt, jogi intézkedést, időt-energiát felemésztő procedúrát és ezt a lehúzós, kiszolgáltatott élményt megúszni melyet Non-Stop Autósiskola Kft élménynek hívok azóta, akkor már megérte beszámolnom arról ami ezeknél a véglényeknél megy. Leírnám az új autósiskolám nevét, ahol kedves korrekt emberek dolgoznak azonban nem akarom hogy azt gondoljátok hogy marketing célú az iromány, mert szimplán leírtam a tapasztalatom.


Egyébként: Az online kresz jó volt, gyors. Mert ahhoz ők nem kellettek. Csak vizsgára időben ott kellett lennii. (Összes többi hozzájuk kapcsolódó dolgot fentebb leírtam)


Több sokkal jobb választásotok is van, éljetek vele!

Minden jót kívánok!

2020. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!