Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek? Jó e a...

Milyen robogót vegyek? Jó e a yamaha bws?

Figyelt kérdés
Szeretnék robogot, mert a nyaron leteszem ra a jogsit es meg iden tavasszal szeretnek rajta gyakorolni. Teljesen kezdo vagyok, es bena is. Kb 180 ezer forintig lenne jo. Azt hallottam h aminek nagy a kereke az jobb, meg alkatra pici vagyok es piros lampanal olyan kell amin leer a lábam meg konnyu h elbirjam. En beleszerettem egy yamaha BWS be de nagyon draga nekem es szeretnem meg venni, de ha tudtok olyat mibe jo vagy mibe rossz lecvi irjatok meg. Meg ha tudtok olyan robogot ami ezeknek a szempontoknak megfelel ojat is írjátok lecci. Termeszetesen hasznaltat szeretnek

2016. febr. 29. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Aprilia sr, Yamaha aerox, piaggio nrg. Ezek a kiemelkedően jók. Ezekből is én csak karbisat vennék, injektoros felejtős. Ez a magasság dolog nem annyira lényeg szerintem, hiszen állítható mindegyiken a rugós tag, így be tudod magadnak lőni a legjobbat.
2016. febr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi. Es jo h mondtad azt a rugosat, mert ezt nem tudtam.
2016. febr. 29. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!