Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Index relé hiba lehet?

Pocok16 kérdése:

Index relé hiba lehet?

Figyelt kérdés
Mikor benyomom balra az indexet , gomb nyomastol számított 4.-másodpercben kapcsol csak be.. mit , és hol lenne érdemes csináltatnom vele ? ( most vettem a motort néhány hete ).

2016. febr. 28. 21:00
 1/4 TheCruve ***** válasza:

Ellenőrizd a relét, ha szétszedhető akkor érdemes megnézni, és megtisztogatni.


De az is lehet hogy kevesebb áramot kap a relé és lassabban melegszik fel a kapcsoló.

2016. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veterán vas ***** válasza:
Ha mindkét oldalra egyformán ütemben villog, akkor relé beállítás/csere, ha csak az egyik oldal a lassúbb, akkor azon az oldalon ellenőrizni: foglalat-érintkezések-kábelek-kapcsoló-testelés-izzók vattszáma stb.
2016. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TheCruve ***** válasza:
relé
2016. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mai reggel checkoltam a motort, hogy hogy áll. Azt tapasztaltam 10-ből 8 alakalommal a jobb oldali működik, de csak abban az esetben, ha a kapcsoló visszaállt az eredeti helyére. Ez a bal esetén 10-ből 5 alkalommal jelentkezik csak. A héten visszük a motort egy ismerős/villamosság szerelőhöz, ő majd elintézi. :) Köszi a segítséget.
2016. márc. 2. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!