Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seát cordoba 1,4 (55/75) 2005...

Seát cordoba 1,4 (55/75) 2005 nagyobb gáz után lefullad a lent leirt esetekben elktromos gázpedál hiba? Különben van benne erö

Figyelt kérdés
ahogy az udvarra tolatok be az úttól magasabb 20 centivel a kocsibeálló viszonylag meredek a vége majd udvaron a toló kapunak egy 30as szögvas van letéve 2/3 áll ki a betonból mind 2 lehetöségnél nagyobb gáz kell hogy átmenjen rajta

2016. febr. 27. 22:51
 1/3 Tomcatters ***** válasza:
Hasonló nekem is volt .. nekem nagy gázra rángatott mint a bakkecske.. cseréltem rajta üzemanyagszűrőt es bekellett allitani az elektromosgazpedal potmétert... nem volt jol összehangplva a motorral.. azóta jó :) mellekesen... gyertyakat is csereltem.. pediakkor alig 1 eves gyertyak voltak szep őzbarnaszinű mind nem volt athuzas egyiken sem.. ami kabelhibara utalhat igy nem is lett semmi valtozas gyertya csere utan :) "ez felesleges volt"
2016. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, hiba kódot akkor olvastattál jött ki valami?
2016. febr. 28. 21:59
 3/3 Tomcatters ***** válasza:
Konkretan hibakód nem jött ki,csak,hogy hirtelen gazadásnál elegtelen volt az uzemanyagellatas .. ami a rosszul osszehangolt gazpedál, es a benzinszűrő(kicsit kezdett eldugulni) együttes hibaja volt.
2016. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!