Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem (mindig) indul az autom!...

Nem (mindig) indul az autom! Mi lehet a gond? 1997-es Peugeot 306, benzines.

Figyelt kérdés

Az autom onkenyesen hol indul, hol nem. Inditaskor hallom a porgetes hangjat, de a motor nem kapja el az inditast. Utana masodik-harmadik porgetesre altalaban beindul. Ha viszont nem, akkor az otodik utan mar egyre erotlenebbul porget (ami ertheto mert ugye merul az akksi gondolom) es utana eselytelen.

Ez volt ma reggel is. Utana viszont egy felora pihenes utan megegyszer megprobaltam es beindult.


Akkumulator nemreg lett cserelve, es az atalakito is. Gyertyak is rendben. Mi lehet meg?


2016. febr. 24. 11:10
 1/5 TheCruve ***** válasza:

Üzemanyag szivattyú üzemel?

Üzemanyag szűrő mikor volt cserélve?

Gyertyákon meg kell nézni kap e rendesen üzemanyagot.


Itt vagy szikra nem lesz, vagy üzemanyag!

2016. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fordulatszám mérő kitér indítózás közben?
2016. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2: jo otlet, ezt meg nem neztem.


De amugyis gondom van a mutatokkal is, valami elektronikus hiba is lehet valahol, mert amint csinalok barmit ami aramot ker, meg eleve feszultsegingadozast okoz (index, torol egyet az ablaktorlo, lampa fel/le kapcsolas, vagy epp fekezes), az osszes mutato leesik nullara es egy darabig ugy marad.

Sokszor csak megerzes alapjan megyek mert nem tudom mennyivel hajtok pontosan. Aztan ha egy ideig nem csinalok semmit, akkor visszaugranak a mutatok.

2016. febr. 25. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:
A mutatót fotengely jeladó hiba miatt kérdeztem. Viszont amit leírtál lehet kommunikáció hiba is az oracsopport fele.
2016. febr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Jó régi kérdés, de ugyanezzel a jelenseggel küzdünk mi is a csaladban. Sikerült kideriteni a hiba forrasat? :)
2021. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!