Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kereszteződésnél van...

Ha kereszteződésnél van közvetlenül zebra, de az autós végül mégsem tud ki fordulni, akkor várakozhat a zebrán?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármi történik, ha leszakad az ég is, vagy kitör a 3-ik világháború a zebrán sosem szabad várakozni autóval, mindig üresen kell hagyni a kereszteződésben is, mindenhol, elvégre a GYALOGOSOKÉ a zebra, legalább ezt ne vegyük el tőlük, mint autósok. -)
2010. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értékelem a cinizmust :) amúgy nem vagyok az a típus, aki ilyenen elkezd hisztizni, mert max kikerülöm, csak érdekelt, mert nagyon sokszor van hogy megállnak ott, és nekem úgy rémlik kreszből, hogy elvileg nem lehet...
2010. márc. 31. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Várakozás=parkolás. Erre gondolsz? Mert azt nem szabad. De ha valami váratlan forgalmi helyzetből kifolyólag nem tudsz továbbmenni, akkor megállni megállhatsz, hiszen azt nem írja elő a kresz, hogy letarold a többi autót azért, mert mielőbb el kell hagynod a zebrát. Persze ez nem a kresz szerinti nagybetűs MEGÁLLÁS, hanem csak a forgalom miatti megtorpanás.
2010. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne várakozhatnál? ez hülyeség... van egy kereszteződés van zebra is ugy ahogy mondod és lámpás forgalom irányítás van vagy nem az és te nem látsz ki rendesen miért ne mehetnél rá? az mennyivel értelmesebb hogy megállsz zebra előtt körüllesel nem látsz senkit kimész aztán beléd jönnek?Nekem egyszer sem szóltak rendőrök,volt sokszor hogy mögöttem álltak ... Csak ne csinálj olyat ami nagyon törvénybeütköző ,vagy még egy jobb ötlet,ha szépen tudod kezelni a kuplungot akkor mint a tetü kivándorolsz mert ugye az nem minősül megállásnak , és ha nem jön semmi piff puff kirontasz :D
2010. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha! még forgalmi okokból sem!
2010. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!