Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani tipikus...

Tudnátok mondani tipikus okokat amiket autó hirdetésbe írnak az eladók hogy miért vált eladóvá az autó?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok mint pl: Kihasználtsága miatt eladó.

Családi okok miatt eladó.

stb stb...



2016. febr. 22. 18:02
 1/7 anonim válasza:
nagyobbra vagy kisebbre szeretné cserélni
2016. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell beleírni, hogy miért akarod eladni.
2016. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell a pénz !! :))
2016. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Kihasználatlanság miatt: az első fizetésből rögtön megvettem a nímett luxusbatárt, az átírást is alig bírtam kiköhögni a minimálnbérből, kétezerér' tudtam csak tankolni, de mikor beütött az első nagyobb szerviz és még Haver Jóska anyagárban is kéccázé' rázta volna gatyába a lógó futóművet, inkább letettem és járok busszal a melóba'.

Családi okok miatt: tíz év után végre összegyűlt annyi dugipénzem, hogy vettem magamnak egy Alfát/Celicát/Bogarat, aztán mikor hazaállítottam vele, az asszony megígérte, hogy letépi a fejemet. Esetleg válás után a gyerektartás és az albérlet mellett már nem telik rá, hogy az A6-ost is fenntartsam, mégiscsak elég lenne valami kisebb.

Külföldre költözés miatt: vagy tényleg költözik a paraszt, vagy valami üzembentartóival vett, soha át nem íratott, vérző torkú romot akar gyorsan elpasszolni, mielőtt megszűnne a címe, telefonszáma és minden elérhetősége.

Típusváltás/fiatalabbra váltás miatt: most már tényleg költeni kellene rá, mert hiába nyomtuk tele zsírral és fűrészporral a váltót, csak ordít, az olajba locsolt csodaszer pedig csak 1-200 km-en át gátolja meg a füstölést, ezért inkább eladom addig, amíg hajlandó beindulni.

2016. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges ilyesmit beleírni a hirdetésbe!Ettől nem lesz kelendőbb az autó!Másrészt meg igazából a kutyát nem érdekli!
2016. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es ezek atom jó dumák :D Van bennük ötlet

Mindenkinek köszönöm

2016. febr. 22. 21:46
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Az a gond ezekkel a tipikus dumákkal, hogy mindegyik mögött ott sejlik az átverés.

Valaki látott/hallott már olyat a tulajtól, hogy:

-eladó mer' döglődik a motrok,

-szétrohadt, oszt nincs mihez hozzá heftelni,

-nem merek beleülni, mer szétesik,

-sose fogom tudni áttolni a következő műszakin.


Persze, hogy szalonképesebb magyarázatot próbálnak meg bedobni....csak gyakran kilóg a lóláb!

2016. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!