Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb lóerő/kilogramm...

Legjobb lóerő/kilogramm arányú, olcsó (200-250e alatti) autó?

Figyelt kérdés

Tudom, egyből az juthat eszetekbe hogy 'jaj a hülye csapatni akarja, valami, nemtudom'.

Amúgy igen, olyasmire, illetve hát, pályázni vele, és mivel 100-200ezer forintért nem kap az ember okmányokkal, és legalább 1 éves műszakival rendelkező autót, így inkább ezekfelé a könnyűcirkálók felé kacsintgatok

+ kevesebb súlyadó, egyéb adók

+ kevesebb üzemanyagot falnak.


Eddig amiket láttam, az a papírswift, amitől óckodok, meg a Daihatsu Charade, ami még megfelelhetne, de mostanában nincsenek jó példányok belőle, de amúgy világbajnok a maga 90 lovával 900 kilóhoz (ú, meg egyszer hahun befigyelt egy 130 lovas mazda 323 is, de azt is is vitték köv hétre).


Szóval, tudtok még mondani ilyen, viszonylag kisebb motoros (1500ccm alatt, de maximum 2000 ccm) autót, amiből akár találhatok is ennyiért?


2016. febr. 22. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből az a papír swift amitől tartasz a legmegbízhatóbb motorikusan, a legolcsóbban fentartható a legjobb fogyasztású, és a súly/lóerő arány is rendben van. Főleg ha kifogsz egy patent gti t, igaz azt nem adják oda szaréhúgyé.
2016. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem sok értelmes és használható gépet fogsz kapni!Swift gti,civic ivt vagy vti,de ezeket nem fogják az említett összegért odaadni,még akkor sem ha nincs papírja!
2016. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én már igazából egy 10-11kg/ló körül örülnék

még a Fiat Uno/Pöjó 106 jellegű hatchbackeket nézegettem, de azokba kevésbé bízok

hahun nézegetem ezeket, van pár, de így hogy pontosan nem tudom miket keressek, így túl tág az egész kínálat, egy hétig tartana végiglesni az egészet :S


hát igen a swiftnek egész jó arányai vannak, találtam egy csapottvalagút 70 lóval 160e körül, és végülis alkatrészből is dunát lehet rekeszteni


azért még kutakodok erősen, meg várom a tippeket, köszi

2016. febr. 22. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És ez hogy tetszik?

2016. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szívódízel 1-es golf : Könnyű, nyomatékos autó, keveset is eszik.


Vagy ha nagy autó kell, akkor daewoo nubira.

2016. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hátsókerekes lada

láttam egy videót, amiben ALS (anti lag)-sel rendelkező lada volt :D

2016. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!