Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta alaphelyzetben lassan...

Babetta alaphelyzetben lassan gyorsul fel. Azon kívül, hogy pedálall rá tekerek más gyorsítás létezik még? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Át kellene járnom a szomszéd faluba a nővéremékhez.Fontos lenne,hogy minél kevesebb időt veszítsek.Mert vissza is kell jönnöm nyugdíjas édesapámhoz is bármelyik pillanatban,hogyha szüksége van rám.De most ez a motor olyan,hogy ha beindítom,és 10 másodperc múlva az utcán már indulnék akkor nem akar gyorsulni...Gyakorlatilag 300-400 métert úgy megyek,hogy gyalog meg lehet előzni. :/ Viszont ha beindítom,és járni hagyom 1-2percig akkor valamennyivel jobb a helyzet.Fúvóka cserével vagy valahogyan lehetne gyorsítani rajta ?! Minden ötlet érdekel ! Simsonom volt,de azt muszáj volt eladnunk.Így a Babettából kellene kihoznom a maximumot.Kérlek benneteket segítsetek !

2016. febr. 11. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont ilyen volt az enyém is. Rühelltem, hogy hidegen alig megy..aztán hozzányúltam, és csak rosszabb lett.

Ennek a kis mocinak lelke van. Egyébként tudod, hogy valójában hány wattos ez a segédmotor? asszem 550, tehát nincs egy lóerő.

Ezt így tervezték, ennyit tud gyárilag.


Szóval javaslom ne nyúlj hozzá, elégedj meg ezzel a móddal. Én délBudáról jártam át észak-Pestre, és vissza minden nap...Gondolhatod...Egy erősebb szél, és alig ment fel a Petőfi hídra..


azzal együtt szerethető kis moci.(ha nincs eldugulva a kipufogója.)

2016. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Babetta olyan 2-3 lóerő körül van. 207-es, vagy 210-es? Egy alapos karburátor tisztítással kezdenék, hogyha nem segít akkor egy karburátor beállítás.
2016. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindkét válaszolónak jár a zöld kéz.Köszönöm.
2016. febr. 11. 19:15
 4/4 A kérdező kommentje:
2# válaszoló 207-es.A Babetta.
2016. febr. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!