Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ablakfólia csere ponyvatetőn?

Ablakfólia csere ponyvatetőn?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, hogy lehet e ablakfóliát cserélni ponyvatetőn külön, vagy kompletten ponyvát kell cserélni? Konkrétan egy 2001-es Renault Megane Cabrioról van szó, a ponyva maga szép állapotban van, viszont a nap eléggé kiszívta az ablakfóliát. A kérdésem az lenne, hogy ha lehet külön cserélni az kb. mennyibe kerülne? Nem volt még kabrióm ezért nem nagyon értek hozzá. A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!

2016. febr. 8. 10:54
 1/3 Dóda László válasza:

Attól függ,hogy hollaksz.Keresel egy ponyva javító csapatot.

Nézd meg, hogy mennyire nehéz kiszerelni az autóból az egész tetőt. Mert arra ha a cég csinálja rámegy a gatya.

Ha úgy látod, hogy nem olyan bonyolult, akkor rájuk is bízhatod. Mindenféleképpen meg kell,hogy a kiszerelés előtt nézzék meg. Erre azért van szükség,hogy később la lehessen zárni a kocsira .Lehet,hogy egy két leszorító alkatrészt cserélni kell. Meg fogják kérdezni,hogy milyen vastag átlátszó pvc fóliát varrjanak,vagy hegesszenek a régi helyett.Gondolom.hogy csak a hátsó ment tönkre. Azzal aránylag egyszerű a helyzet.Legfeljebb húzószárat kell bele varrni.Ha niny benne kanyar akkor nagyobb fogút kérjél.Főleg mostmár Pesten találni ilyen embereket akik ezt meg tudják csinálni.Sajnos én már nyugdíjban vagyok és az utódom nem foglalkozik ilyenne.Sarolta Bellon Csepel művek terűletén árulja ezeket az atlátszó ponyvákat.

2016. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2016. febr. 13. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Budapest vonzáskörzetében, esetleg felkeresheted, megkérdezheted még ezt a céget is:


[link]


Nagy valószínűséggel, ők meg tudják oldani a problémádat.

Én egy időben sok munkát, javítást végeztettem velük.

Gyakorlatilag, szinte mindennel foglalkoznak ebben a témakörben.

Korrektek, jó munkát végeznek gyorsan és jó áron dolgoznak.

Nekem csak jó tapasztalataim vannak velük.

2016. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!