Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen személyautót érdemes...

Milyen személyautót érdemes venni ennyi pénzért, ilyen igényekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Autót szeretnénk vásárolni, afféle 2. autónak, de rendesen lenne használva. A keret kb 800.000 Ft , de kicsivel eltérhet a vételár. A lényeg az lenne, hogy ne nagy autó legyen. Benzines. 1.2 motortól felfele, de legfeljebb 1.6

Amiket néztünk: Vw Polo,golf 4,Suzuki Swiftek, az újabbak 2005 körüliek. Ebben az árkategóriában milyen hasonló méretű és teljesítményű autók vannak? Sedan,kombi a hely végett szerintem kizárva, a méret legyen kb akkora mint a fent felsoroltak. MElyik lenne a legjobb választás? Bármit meghallgatok! Köszönöm!



2016. febr. 6. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Suzuki erre a célra szerintem tökéletes. Esetleg Opel Corsa vagy Toyota Yaris.
2016. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Focus.
2016. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Focusból melyik fajta? milyen motor?
2016. febr. 7. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
1.4 és 1.6 benzin ajánlott.
2016. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Focusból mindenképpen 2004 utánit vegyél. Nekem 1.8-as van, így csak arról tudok nyilatkozni. De lehet, hogy az neked nagy.
2016. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!