Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat 1.9 TDI-ről valami...

VW Passat 1.9 TDI-ről valami vélemény?

Figyelt kérdés
1998-2000 között

2016. jan. 31. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

A legmenőbb ótó a világon, de csak akkor, ha jól füstöl meg van benne klíma. Klíma az feltétlenül kell, anélkül nem ótó. Amint a külső hőmérséklet meghaladja a 15 °C-ot, a klímát teljes fokozaton kell veretni. Ja, és jól meg kell tuningolni, hogy minden sziviket, integrát meg úgy általában minden ótót lenyomjon és kéccázzal oktasson az ótóbánon. Nímettbű' behozva a legjobb, szigorúan 80-100.000 km között, vidéki nyugdíjas tanár harmadik autójaként, amivel csak napsütéses, de nem túl meleg vasárnap délelőttökön járt a templomba meg a temetőbe a mamához. Autópályán, hogy jól bemelegedjen a motor.

Úgyhogy jó autó a passzát, minden második felkapaszkodott proli arra esküszik (a többinek Audi kell, mer' az egy kicsivel még menőbb).

2016. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komoly választ kértem.Nem akarom egyáltalán tuningolni.
2016. jan. 31. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet vele autózni a világból, az egyik legmegbízhatóbb motor az említett. A rozsdára figyelni kell, mert nem mai darab.
2016. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Néztem semmi rozsda nincs rajta.Garázsban tartott és gyönyörű állapotban van.Az ülések sincsenek megkopva.

Csak félek hogy a későbbiekben sokszor kell szervizelni.

2016. jan. 31. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el egy független szervízbe, egy tizesért átnézik neked. Ha jó, és jó áron van, meg kell venni. Nem vagyok németautó párti, de egy 98-2000 közötti passatot még én is elfogadnék :)
2016. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még várom a tapasztalatokat és a véleményeket! :)
2016. febr. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!