Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Electric Power akkumulátor...

Electric Power akkumulátor kinél mennyi ideig bírta?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nálad meddig? 2év?
2016. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én 2010 oktoberben vásároltam egy 72Ah-st a dízel autómba,2015 nyarán adtam a kocsit,addig kifogástalanul tette a dolgát,csak saját hibámból merült le egyszer-kétszer
2016. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És? Vége? Kakukk? Finito? Egyébként garanciát is csak 1 vagy 2 évet adnak rá szóval ha öt év után felrobban akkor sem lehet egy szavad se.
2016. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Enyém 4 évet bírt.. De az miért van, hogy az első akksija a kocsinak, amivel kiadták 10 évig bírta. Ha veszek bele szinte bármilyen márkát, jó esetben 4-5 év alatt benyekken..
2016. jan. 24. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
"bármilyen márka" azért nem dől ki 4-5 év alatt FELTÉVE HA rendesen van kezelve, nem lemerítve, meg jó az autó töltése. Az elektrik póva meg nem nagyon üti meg a "bármilyen márka" szintjét se. Én tavaly vettem hasonlóan "márkás" akksit, de kopp-kopp, semmi gondja. Vizet most tettem bele nem olyan rég. Ja, te azt nézted benne? Mert a nyitott cellásokban (amiken látszanak a kupakok, nem csak matrica alá vannak rejtev) erősen ajánlott, ha nem is hetente, de érdemes ellenőrizni, főleg nyáron.
2016. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
persze h néztem, utána volt töltve rendesen a víz..
2016. jan. 24. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én Gigawatt névre hallgató akksim 7 évet bírt.De a 4 is elfogadható,főleg egy Electric Powertől.Varta,Exide,Banner-én ezekből választanék,ha most kéne vennem.
2016. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Perion 8 évet bírt és még bírná csak le cseréltem mert a múlt télen egyszer rá kellett bikázni -20 fokban.

Most egy ilyen Electric power van fél éve és kíváncsi leszek hogy bírja majd. Qva olcsón vettem a nagy TESÓ-ban :-D

2017. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, szóval újra itt. Az előttem válaszoló vagyok és a Tesco-s qva olcsó 45ah electric power ennyit bírt. Meg lehet nézni a dátumot mikor lett írva. Hat év és néhány hónap. :-D
ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!