Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Lexusokról...

Mi a véleményetek a Lexusokról? (pl. CT 200 h)

Figyelt kérdés

Ár/éték aránya?

Tényleg a Lexusokkal van a legkevesebb meghibásodás?

Külsőre 1-10-ig mennyire pontoznátok a CT 200 h.t? Inkább alsó kategóriásnak néz ki vagy közép?

Azt írták fogyasztása 4 liter alatt van, amit írnak annál többre kell számítani?

Egyéb vélemények?



2016. jan. 24. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Mivel a Lexus is igazából Toyota, ezért valóban kevés gond szokott lenni velük, mint általában a japán autókkal.

Ár/érték arány? Kinek mit jelent az a 4-5 millió Ft. A Lexusnál is meg kell fizetni a nevet, ezért is drágább egy átlag autónál. Külsőre amúgy nekem tetszik, főleg feketében. A belseje viszont olyan BMW-s kicsit, így annyira nem jön be. Kicsit pofásabb középkonzolt vártam volna, de elég egyszerűre sikeredett.

A hibrid hajtásnak köszönhetően biztosan elérhető a 4 liter, bár sosem volt még ilyen autóm, és kétlem, hogy valaha is lesz, így erről nem tudok nyilatkozni.

Ha lenne pénzem, biztos vennék egy Lexust, mert szép autóik vannak.

2016. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég f***ák a Lexusok, csak bírni kell pénztárcával.
2016. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem az tetszik benne hogy látszik rajta hogy egy luxus autó, mégse az a hivalkodó :).
2016. jan. 24. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk pont a CT 200 h nem az a kifejezett luxusautó, hanem egy kompakt hibrid, annak is szánták, a "mindenkinek elérhető" kategóriába.
2016. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!