Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik 2T motorola...

Szerintetek melyik 2T motorolaj a legjobb?

Figyelt kérdés
Yamaha TDR 125 motorom van és eddig jobb minőségű olajakat öntöttem bele csak most nemvolt sok pénzem és vettem MOL arol 2t olajat azt raktam bele. Azóta olyan hangja van mintha nem is raktam vna bele olajat. Ezért kérem segítségeteket h sztetek melyik a legmegfelelőbb.
2010. márc. 27. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Castrol.
2010. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
STIHL olajat nagyon szeretik a 2ütemű motorok , drágább mint a többi , de a motor meghálálja :)
2010. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Castrol TTS-t öntöttem a 125-ös Apriliámba. Drága, de jó olaj. Azon nem érdemes spórolni.
2010. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én a Simsonba egy darabig Arol 2T-t vettem de azzal szar.. Aztán most veszek bele MOL Sprint 2T -t az sokkal jobb.

Állítólag majdnem ugyanaz mint a Stihl.

Én Stihlt nem fogok venni mert nekem ha annyira szétkopik akkor egy komplett hengerszett 10 ezer ft szóval nekem nem igazán érné meg

2010. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
repsol scooter 2t.
2010. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az arol 2T a legszemetebb olaj ami valaha is létezett! Helyette egész nyugodtan napraforgóolajat is rakhattál volna a gépbe.

Soha nem látott károkat okoz a hengerfejnél, és a komplett kipufogórendszert tönkreteszi, amellett hogy irdatlan füsttel ég el.

Viszont bicikli lánc kenegetésre kiválóan alkalmas, ki ne dobd!

2010. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mándity Gábor válasza:
Stihl olajat ne, kinyírja a motort. Nem erre van kitalálva
2017. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetőleg szintetikus olajat tegyél bele. Egyébként nem értem a "nem volt pénzem" dolgot, mivel egy tankolás árából a motorolaj ára elenyésző. Ez olyan mintha megvennél 5 kg húst, főznél egy jó pörköltet de nem tennél bele sót mert nincs rávalód! Bocs, nem gonoszkodok csak gondolkodj el rajta!
2018. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a Simsonomba Castrol 2t olajat öntök, szép hangja van, és keni is!
2022. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!