Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Léteznek univerzális fordulats...

Léteznek univerzális fordulatszámmérők?

Figyelt kérdés
Régi autóba kéne, nincs fordulatszámmérőm, nagyon hiányzik, nagy macera beépíteni? Úgy kb. mennyibe kerül?
2016. jan. 16. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen típus, de ha szerelték fordulatszámmérővel is akkor az a megoldás, hogy egy fordulatszámmérős egységet szerzel és azt rakod bele. A Swiftembe se volt, pár ezerért vettem hozzá olyan műszert amibe volt és beraktam.
2016. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
létezik és 5-6 ezer forint körül már lehet kapni többféle méretben van 5 cm azt hiszem a legkisebb, de googleba beírod és dob ki egy csomót, az előző válaszoló válasza nem hiszem hogy segít mert szerintem Trabant Wartburg Lada ilyenekre gondolsz, Ladának van fordulatszámmérő műszerfala esetle műszerfalcserével vagy csak maga az óra kivételével és beszerelésével is megoldható :)
2016. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hagyományos elosztós gyújtású négyhengeres négyüteműd van, akkor könnyen találsz fordulatszámmérőt. A legtöbb ugyanis ilyenekhez készült.
2016. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Suzukiba kell.


Köszi a válaszokat!

2016. jan. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!