Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vilagit a legzsakvisszajelzo...

Krisztián120 kérdése:

Vilagit a legzsakvisszajelzo lampam. Torlese?

Figyelt kérdés

Nem javitottatom meg, varosban hasznalom ugyis.

De szeretnem ha nem egne. Hogy lehet kisutni?



2016. jan. 16. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg, mert ha véletlenül az arcodba robban, akkor te leszel a legjobban felháborodva.
2016. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legzsakatvezeto szalag szakadt el a szerelom szerint.(4 honapja ennek) baj lehet igy is vele?
2016. jan. 16. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy rémlik, hogy SRS hibánál egyik légzsák sem nyílik. Ha mondjuk van oldallégzsákod és jobbról bekapsz valakit aki nem vette észre a stoptáblát, akkor a jobb oldalon ülő bizony kifejezi majd az ablakot. Esetleg tőle kérdezd majd meg, hogy megért ennyi a szalagkábel... :D


Ha folyamatosan fennálló a hibaforrás akkor hiába törlöd, a következő indításnál visszadobja. Esetleg ha kötsz valami diódát vagy ellenállást a vezetékre akkor megszűnik, de az meg felelőtlenség szerintem.

2016. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsen oldallegzsakom. Bontokban utananezek azert. Kosz a valaszt!
2016. jan. 16. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Némelyik típusnál, ha a vezérlőről leveszed a csatlakozót, megszűnik a visszajelzés.
2016. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A légzsák hibát nem tudod törölni, mert minden indításkor ellenőrzi a rendszer. Ha megjavítod megszűnik a hibajelzés. Volt olyan autóm, hogy fekete szigszalaggal takarta le az előző gazdája a légzsák visszajelzőt... :(

Nekem is a kormány átvezető volt elszakadva, bontóban adtak 10 ezerért másikat.

2016. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Talaltam is egyet. Budapestikent nem tudnam megnezni jo-e. Mit gondoltok atvag?

[link]

Szerelo szerint ez szakadt el.

2016. jan. 16. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj rá beépítési garanciát és jelölje meg egy festékfilccel. Ha nem ad, nézz másikat.
2016. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!