Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Számla nélkül vásárolt termék...

Számla nélkül vásárolt termék esetén van esélyem valami kompromisszumra?

Figyelt kérdés

A mai napon vettem 4 darab alufelnit nyári gumival 80 ezer forintért.

A gumik újszerűek, a felnik hibátlanok, egy gumi szervizben vásároltam őket.

Két gumi volt ami teljesen hibátlan, ezeket jó alaposan megnéztem, tetszett, de hülye voltam és kettőt csak itthon néztem meg jobban.Ezek kopottabbak, és szerintem az egyik ki fog szakadni a belső peremnél, így nem éri meg az árát.

Holnap visszavinném őket, mert talán az eladó sem szándékosan adta el így, korrekt embernek tűnt, de nem tudom eldönteni.

Volt még egy 100 ezres szett is, vagy arra cserélném ráfizetéssel, vagy pedig szeretném,hogy minimum még egy 20-ast visszaadjon, avagy az egészet.

A kérdésem,hogy mik a tapasztalatok?Én eddig egyszer vittem vissza bontóba alkatrészt, mert a beszerelésnél derült csak ki,hogy nem jó.Szó nélkül visszavásárolták.(számlám ekkor sem volt)

Más tapasztalatom nincs, szerintetek van esélyem?Nektek mik a tapasztalataitok?

(Átverve érzem magam, így el vagyok keseredve)


2016. jan. 13. 19:43
 1/3 anonim válasza:
Üdv. Ezt csak a kereskedő tudja megmondni, hogy visszaveszi e vagy sem? De miért is érzed magad átverve? Miért nem nézted meg rendesen az összes kereket? 80 rongy nem kevés pénz, meg négy kereket átnézni kb 10 perc, vagy még annyi sem, és ott akkor tudsz alkudni. Én nem venném vissza, adott volt a lehetőség hogy a helyszínen megnézd...
2016. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Siettem, és ő is zárt éppen.

Nem feltűnő a hiba, leginkább a bordázatot meg a dot számot néztem, ezért kerülte el a figyelmem.

2016. jan. 14. 19:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Visszavette, sőt mikor mondtam,hogy megnézném a 100 ezreset, kihozta, kb 1 mm-el kopottabb volt mint a másik, és így azt mondta,hogy odaadja 80-ért, szóval korrekt volt nagyon.
2016. jan. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!