Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden 50cm3-is motor kihuzza...

Minden 50cm3-is motor kihuzza a 70-et legalabb?

Figyelt kérdés
14,5 éves vagyok, ét tervezek motort venni. A1-es jogsit akarom letenni, majd egy motort venni 200 000-ig. Milyen tipusokat ajanlanatok? Endurot szeretnek. A1-es jogoaitvannyal mar vihetek magammal utast is? És 50-125 ccm3 között melyek kerülnek kb annyiba amennyit irtam?( marmint 200 alatt) mennyit mennek ezek? Kell ra kötelezöen valami papir? Mennyit fogyasztanak? Mennyibe kerül az A1-es jogsi?

2016. jan. 10. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Megeri hasznaltan venni?
2016. jan. 10. 20:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan van 14,5 évesen 200 ezred és hol laksz?
2016. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs annyim, gyűjtöm még. Mire lesz ra penzem meg vagy ket ev mert alkalmi munkakbol es unnepekbol lassacskan jon ossze. De a kerdesemre valaszolnal?
2016. jan. 10. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Na ezért! Meg a jogsi sem olcsó!

Az abaj, túl sokat kérdeztél egyszerre.

Én a helyedben robogót vennék. Aztán lesz mire költened, mikor tuningolgatni akarsz. 200 körül lehet kapni frankó Motowell robogókat, megbízhatóak, jól mennek és szépek is. A többi kérdésedre nem válaszolok, mert annak utána kéne néznem, de lusta vagyok. Nézz utána te!

2016. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Csak én terepre szánnám, túrákra :)
2016. jan. 10. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:

A1-es jogoaitvannyal mar vihetek magammal utast is? Az első két évben nem, utána már vihetsz, kivéve segédmotoroson.

És 50-125 ccm3 között melyek kerülnek kb annyiba amennyit irtam? hasznaltauto.hu kepesmotor.hu

mennyit mennek ezek? jellemzően mennek százat is, de nem szeretik, pláne az endurók

Kell ra kötelezöen valami papir? Mire gondolsz? Forgalmi, biztosítás, jogsi

Mennyit fogyasztanak? Típus- és csuklófüggő :) Az endurók, ha terepezel, szeretnek jól lakmározni a szénhidrogénből, volt 50esem ami dombozgatva evett 6-7 litert is.

Mennyibe kerül az A1-es jogsi? 60-80e, attól függ, hol laksz, hova mész, van-e más jogsid, stb.

2016. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!