Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ingadozik az alapjárat...

Pete88 kérdése:

Miért ingadozik az alapjárat erősen, és áll le az autó indításkor? (Honda civic 1.6 es)

Figyelt kérdés

Üdv. Nagyon fura számomra,az autó egy napot állt,előző nap vízhűtő,hűtőfolyadék,aksi csere volt,semmi gond nem volt vele mentem vele egesz nap. Most viszont mikor beindítom,kb 5 mp után az alapjárati fordulat nagyon ingadozik,es a motor is ugy jar,nem sokaig,mert leis fullad.Probaltam vele elindulni,es ahogy szep lassan indultam volna megjobban leakart fulladni.harmadik inditasra mar el sem indult. Ez mitol lehet? Es miert pont igy jott ki,tegnap pedig semmi baja nem volt.Persze a visszajelzo lampa se jelez semmit.

Remelem valami szaki olvassa es tud segiteni,legalabb lehetseges hibakat,es hogy mit lepjek..


2016. jan. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerősömnek is hasonló baja volt. Ő előző nap tankolt, és másnapra ehhez hasonló baja volt. (Elindult az autója, majd leállt, majd utána el sem indult) Kiderült, hogy az üzemanyagban nem volt dermedésgátló, és belecsomósodott, a benzin a motorba.
2016. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fojtószelep koszos, valamelyik gumicső kirepedt, vagy a kartegáz visszavezető csőbe belefagyott a cucc.
2016. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapjárati motor, vagy valahol fals levegőt szív
2016. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Folytoszelep ki lett pucolva,en a gumicsovet se lattam repedtnek. kartergaz visszavezeto cso? azt hol talalom?

Valojaban benzin nem sok van benne. Egyebkent eddig is volt alacsony alapjaratom,es neha enyhe ingadozasom,de sosem fulladt le se meleg se hideg motorral.sot hideg motornal nem is volt alacsony es nem is ingadozott. De ha beinditom es nem nyulok hozza max 2 percig jar a motor..: /

2016. jan. 10. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!