Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tuningolt Audi autóról, szerintetek jól néz ki?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2016. jan. 3. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi ebben a tuning? Átlagos, régi audi.
2016. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 190 lóerő, de nem sokáig. A motor élettartama emiatt csökkenni fog, mert kicsit sem egészséges, hogy a gyárilag talán 116 lovas kocsi ennyire fel van húzva.


Amúgy nem Audim van, hasonló A3 majdnem lett, de hátul annyi hely volt, hogy az öklöm talán elfért volna a 2 ülés között, szóval abból nem kértem(még az első szériás A3 volt). Aztán lett egy Golf 5, nagyon jó választás volt. Azon van a gyári sportcsomag, amit mondtam. Nem kapar el hármasban, de megy ez is, ha akarom.

2016. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1. Maga az autó szerintem szép. Gyári is, külsőleg karbantartott, egyszerűen szép.


2. A régi Wartburgom is elkapart hármasban, nyári gumival 30 fokban is ha elég fürge voltál. Első kerék meghajtású autónál ez inkább technika, mint sem teljesítmény kérdése.


3. A motor nagyon hamar kuka lesz, pláne ha ennyire rúgod neki. Pedig kár érte, mert alapjába véve nem tűnik lerúgott állapotúnak.

2016. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!