Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félek hogy megint megbukok...

Magyi kérdése:

Félek hogy megint megbukok forgalmi vizsgán, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Sikerült megbuknom a forgalmi vizsga végén.. hibátlanul mentem amikor a 2 sávos úton átment az eleje a másik sávba, és emiatt meghúztak mert hogy figyelmetlen vagyok.. (irányjelzés nélkül mentem át ugye) Az oktató azt mondta 100-ból 1 ilyen ember van aki ilyen jól vezet.. most pont ez az hogy tudom hogy megy meg minden de félek hogy megint valami hülyeséget csinálok.. ezt hogyan tudnám elkerülni? Ebbe az 1 órába kell igazából oda figyelni utána meg ugyebár kit érdekel ha megvan.. csak legyen meg.. 7-dikén megyek és félek tőle.

2016. jan. 3. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ebbe az 1 órába kell igazából oda figyelni utána meg ugyebár kit érdekel ha megvan"

Ilyen hozzáállással nem is baj, hogy megbuktál.

2016. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mire figyelj?


Nyilván mindenre.


"Az oktató azt mondta 100-ból 1 ilyen ember van aki ilyen jól vezet.."


Akkor a maradék 99 mennyire bukik meg? :)

2016. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pozitívan kell hozzáállni, ha lehet. Mást nagyon nem tudsz tenni, minden vizsga ilyen. Még a legprofibbak is elvérezhetnek ha egy olyan helyzet adódik amit önállóan kell megoldani. Sok függ a vizsgabiztos jóindulatán is. Próbáld meg higgadtan, átgondoltan. Mindig gondold át kétszer hogy mit akarsz csinálni, a vizsgán ne ösztönösen vezess mint ahogy a forgalomban tennéd.
2016. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én átmentem elsőre, de bevallom nem tudok vezetni csak elméletbe, KRESZ feladatokat másodpercek alatt megoldok, de gyakorlatba egy nagy nulla vagyok, de ezért vezetek.


Arra figyelj, hogy ne hibázz, kétszer fontold át mit teszel, indexelésnél forgasd a fejed abba a irányba amerre irányjeleztél. Pontosabban 50 perc a vizsga, csak mondom.

2016. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát aakkor 100vizsgázobol 100megbukik .értem
2016. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. jan. 4. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!