Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan célszerű festeni,...

Hogyan célszerű festeni, milyen festékkel (lent)?

Figyelt kérdés

Üdv


Vettem egy Ford Focus-t ,és a nyári szett gumi ,inkább ilyen bmw ,audi,honda magyarul csilli villi sportkocsira való felnin van.

Viszont : kopott a festék rajta,néhol pattogzott és egyenetlen.

Felujítanám,hogy eladjam,viszont KEZELT felületre való fújás x4 -re a szaki 50-60 között mondott,típusfüggően ,méretek alapján.

Nincs kedvem még 50-et sem kifizetni.

Van lehetőség "házilag" aránylag jól megcsinálni?

[link]

így néz ki,csak belülre rendelhető márka logók tehetők.

Kb ilyenre csinálnám,csak szerintem pirosba nehézkes lenne,így fekete vagy fehér lenne,mint a külső csík.

60e sztem meglenne a festék,csak kérdéses,hogy gumi nélkül mennyiért tudnám eladni,mert 5e ft-ot keresni nem akarok több napos futkorászással.

Illetve 4 sima acélfelnit vennék még.


Hogyan célszerű,milyen festékekkel?

Neten olyasmit olvastam,hogy fekete ,hőállóval lényegében mindenhol,min 2-3 rétegben alapozásként,majd takarni a fújni nem kívánt részeket,és a fújni kívántra 5-8 réteg mehet ,,majd lakk.

Ha pedig készvagyok mindenhol ,akkor 2-4 réteg lakk mehet.


2016. jan. 2. 13:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve van ilyen festékszórónk, [link] más márka,de lényegében ez,csak vezetéken kereszütl szívja a festéke a belső tartájába.
2016. jan. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!