Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa motorok mennyit érnek?

Jawa motorok mennyit érnek?

Figyelt kérdés
Sehol sem találtam Jawa 05-ről és Jawa robotról árakat. A robot 1936-os, működőképes, a 05-ös 1962-es szintén működik, de mindkettő leharcolt állapotban van. Mennyit érhetnek ezek a járművek?

2015. dec. 31. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

az árhoz látni kellene őket. így látatlanban az 1936-osra lecsapnék..hogy mennyiér? ez alku kérdése, de akármennyi is (ésszerű határok közt) meg kell venni..

a 05-ös elég macerás, nem a legjobban sikerült darab. nekünk volt, de valamiért mindig javítani kellett.


a 05- ért talán harminc ropi, de akkor már nagyvonalú vagy.


a 36-os az más tészta... ott meg az alkatrészgyártás, ami visszariasztja a versenyzőt...de én ezt biztos megvenném...kínálj ötvenezret, aztán meglátod.

2015. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Annyit érnek amennyit adnak értük!
2015. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

örök igazság, mondhatni axióma, hogy minden annyit ér amennyit adnak érte...

... a kérdező szeretett volna valami fogódzót, és nem bölcsességet kapni.

2015. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most találtam 2db 05-öt, 1000 és 800 euróért.


[link]


[link]


Nem gondoltam volna, hogy ilyen áruk van...


Robotot meg 12ezer euróért, igaz az teljesen fullos, nem lehet összehasonlítani ezzel.

2015. dec. 31. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:

A 05 még 800 euróért is túlzás. Ahhoz fullos állapot kellene és Németországban. És persze ez a hirdetett áruk, ha olyan jó áron lennének, akkor elkelnének a hirdetés felrakása utáni 3 napban.


[link]


Itt van két mintapéldány: 50e és 125e forint. Én 25e-ért elhozhattam volna egyet 2-3 hónapja, de kinek kell púp a hátára?

A "Tuskó", a Jawa Pionyr más tészta, azért jobban hajlandóak fizetni az emberek.


A háború előttire nem tudok árat - ársávot mondani, de abból lehet pénzt csinálni jobban.

2015. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt van pl. eladó Robot:


[link]


Meg itt:


[link]


Az első kb. 750e, a második 1,1M. Ezek feltüntetett irányárak - itthon ez a 100 köbcentis jószág rendszámköteles, ha nincs hozzá papír, akkor nem kapsz érte közel sem ennyit.

A nagyon népszerű 250-es Csepeleket nem nagyon lehet eladni félmillióért ha nincs papír. Azt kell mondjam szerencsére, mert 4-5 éve úgy tűnt sosem áll meg az áruk felfelé szaladása...

2015. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

800euróért a jawa 555van a német oldalon, az erhet annyit, mert jóval ritkább és öregebb.

a 05ös ideal nem egy borzalmas gép, eleg sok keszult belole ezert nem tartjak nagy becsben, ezert is viszonylag olcsok ma mar ritka a szep peldany, nekem van egy kisse atalakitott de hasznalhato

2015. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!