Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudok megnyugodni a...

Nem tudok megnyugodni a kormány mögött és ebből eredően nem tudok egyenesen menni sem, nemhogy még tolatni. Hogy tudnám megnyugtatni magam?

Figyelt kérdés
2007. nov. 9. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Felülsz egy buszra és olvasgatsz.

Szerintem ilyen emberek ne menjenek a forgalomba, legalábbis én nem szeretnék találkozni vele.

2007. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Senki sem születik profi sofőrnek.NAGYON sokat kell vezetned,de inkább csak felügyelet mellett!Tudod a rutin meg az évek!Aztán már észre sem veszed,hogy élvezed a vezetést,és nem rettegsz tőle!
2007. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nagyon is igaza van az elöttem szolonak. Gyakorlat teszi a mestert vagy valami ilyesmi. Ha nincs semmi dolgod amit elintézz akkor is menjél vezzess csak úgy céltalanul. Nekem ez nagyon is használ olyankor ugy meg nyugszok. De vajon miböl akad ez a félszed tán attol félsz, hogy nehogy balesetezzél. Ne is gondolj erre.
2007. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!