Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, ami...

Milyen autót vegyek, ami biztosan kitart 6-8 évig és megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a mostani autómat, egy régi honda accord. Egy olyanra, ami kitart, nem kell rá sokat költeni és megbízható. A maximum keret olyan 5 millió ft. De ez már nagyon max. Tehát ha olcsóbb megbízhatót tudtok, az is megfelel. Szívesen maradnék a honda mellett, vélemény?
2015. dec. 26. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Suzuki Ignis. Nekünk az volt évekig és soha semmi baj nem volt vele! Soha! Ismerősömnek is az van még mindig és soha nem volt vele semmi baj. Kis Suzuki, de nagyon-nagyon jó autó. És még olcsó is.


De ha gondolod, akkor Mitsubishi Carisma is jó, vagy egy Subaru.

2015. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Ja, és az Ignisünkben 200.000 valamennyi km van. Úgyhogy nem állt. Most, körülbelül 8-9 hónapja kellett bele egy aksi csere, de ennyi volt. Úgyhogy én ajánlom. :)
2015. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az ignisek már legalább 7-8 éves autók. Nincs bajom a suzukival, de azért ha már kocsit veszek, szeretnék valamivel újjabbat. Még ha nem is vadonat újat.
2015. dec. 26. 14:51
 4/14 szántóvető ***** válasza:
51%
egy új autó megfelel a követelményeidnek.5 millába pont belefér az 1.8-as civic.vigyél el egyet tesztvezetni.
2015. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt elfeledtem említeni, hogy jobb volna a dízel, mert havi szinten vezetek legalább 2-3 ezer km-et.
2015. dec. 26. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Toyota Prius. Azzal nagy valoszinuseggel soha nem lesz bajod.
2015. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Havi szinten a 2-3.000 km az semmi. Ha hosszú távra mész, akkor érdemes a dízel.

Vagy a Ford Mondeot tudom ajánlani 2.000-es TDCI-vel vagy az 1.3-as benzines Swiftet. Suzukiból nem az igazi a dízel..

2015. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennyiért az új, vagy az 1-2 éves autók között nézelődj szerintem.
2015. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor te taxisofőr lehetsz, ha szerinted 2-3 ezer km az semmi. De nem panaszkodásképp írtam, bár így belegondolva másra is tudnám fordítani azt a napi 2x80 km-et amit megteszek a munkahely és lakásom között.
2015. dec. 26. 18:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolom a fogyasztás számít akkor, esetleg ez : [link]


A Prius nem lenne megfelelő, mert ahogy írtad, napi 160 kilométer alatt az elektromos hatótáv nem kihasználható, és országút környékén 9-et eszik a CVT váltó miatt. Esetleg kisebb autóból a Seat Ibiza 1.2 Cr Tdi -t tudom ajánlani, nem egy erőgép, 75 lóerős, viszont minimális a fogyasztása és pár évesen a maximum kereted töredékéért vehetsz.

2015. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!