Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra g gyári rádió...

Opel astra g gyári rádió hangszoró beállítása?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom beállítani hogy melyik hangszoro szoljon, és hogy hogyan. Tudom hogy az egyik gombbal belehet állitani hogy elől vagy hátul szoljon. De az egyszerüen idegesit hogy elől csak a jobb hangszoró hátul meg ali hallani valamit. Lehet hogy rosszak a hangszorók, de elöbbmegprobálkoznék a beállitási lehetőségekkel, hátha az a baj.

2015. dec. 23. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Balance: bal és jobb oldal szabályozása

Fader: első és hátsó hangszórók közötti eloszlás

2015. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik gomb az?
2015. dec. 23. 19:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg van. Agy nehezen találtam egy angol szöveges kézikönyvet a car 300 blaupunkt rádióhoz. A bekapcsoló gombot nyomva kell tartani és jobbra-balra csavarni.
2015. dec. 23. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el inkább a könyvét. De még azt sem tudtuk meg, hogy gyári rádió van benn, vagy más? Mindegy milyen, beállítások gomb lesz rajt.(Settings, Sound vagy hasonló)
2015. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, oké.
2015. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A leírásban nem az van leírva ami valós. Most csináltam meg és nem benyomni kel hanem kihúzni és úgy jobbra ballra csavarni. Amúgy gyàriról van szó. De amúgy köszönöm a segítségeket.
2015. dec. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!