Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés átülni egy...

Milyen érzés átülni egy vadiúj luxusautóba egy használt autóból? Tényleg megéri a felárát az új autó?

Figyelt kérdés
pár ember mondta, hogy a világ tetején érzi magát az új luxusautóban ahogy megy meg amilyen érzés ülni benne
2015. dec. 11. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hitelre kell megvenned, azaz nem látszatból van alattad, akkor meg.


Persze ez csak egy tárgy.

2015. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sofőrként mindenből ültem át mindenbe. Úgy nyilván más mögötte a pszichológia, mintha birtokolnád, de megtanultam minden autót a helyén kezelni, saját kategóriáján belül. Szerintem így van értelme.
2015. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát főleg kisebb kategóriás, olcsó autókból durva átülni ilyen luxusautóba, teljesen más világ, az egyszer biztos, mintha nem is autóban ülnél. A baj akkor van, mikor a luxusból át kell ülni egy olcsó kisautóba, akkor minden baja van az embernek.

Hogy megéri e a felárat a luxusautó, ezt vitathatnánk, de ugye tudjuk, hogy a luxus soha nem racionális döntéseken alapszik.

2015. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a régi felsőkategóriásokkal vagyok így.

Legyen az olasz, német, stb

'70-'80 környéki felsőkategóriás kocsik maga a mennyország még szakadtan is teljesen más univerzum egy tipptopp OTs meg húúúú magömlés :)



biztos van akinek meg a 0km felsőkategóriás jön be, de nekem már "túl műanyag".

2015. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha egy autóval 2-3 évre tervezel, aztán túladsz rajta, mert megunod, lesz újabb technika amire vágysz, stb., akkor csak buksz rajta nem is keveset.

Ha viszont hosszú távra tervezel. Megveszel egy új autót és legalább 10-12 évig azt hajtod, akkor véleményem szerint megéri.

A luxus már az anyagi helyzeted függvénye. De luxus és luxus között is van különbség. Relatív, hogy mi számít annak. Van akinek egy Opel ledes adaptív fényszórókkal meg fűthető bőr üléssel már luxusnak számít. Míg másnak meg sem üti az ingerküszöbét. Annak minimum a nagy prémium márkák bálna méretű szedánjai full felszereltsége jelenti azt.

2015. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kérdező úgy beszél, mintha itt mindenkinek lenne 40 millió forintos luxusautója, és kérdezi hogy milyen volt beleülni először.


Bár abba bele sem merek goondolni, hogy a kérdező mit érthet luxusautó alatt, ismerve itt pár ember szemléletét lehet hogy neki az már luxus ha kék propeller van a kasznin.

2015. dec. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó érzés új autóban ülni. Hogy ezért megéri-e új autót venni azt mindenkinek a lehetőségeihez mérten kell eldöntenie. Az biztos, hogy anyagilag nem érdemes új autót vennie magánszemélynek. Én 2 évesen vettem az autómat (kis autó), de most is úgy gyakran úgy érzem, hogy a "világ tetején"ülök, ha vezetem, pedig most 8 éves. Mondjuk teszek is róla hogy ez így legyen, mert nem hagyom lekoszolódni az autót, se kívül, se belül. Azonkívül igyekszem hogy műszakilag is minél közelebb legyen az újkori állapotához.
2015. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a szomszédom egy külföldi..nemrég barátságosan megkért, vigyem már el itt pesten valahová, mert nem ismerős, és sietne...nem akar eltévedni, és bókászni sincs ideje....megvárom, aztán jöhetünk is vissza...


nos hajrá, menjünk...én vezettem..beültem a csodaluxus citroenjébe, másfél óra alatt letudtuk oda-vissza....a házam előtt kiszálltam, és beültem a sajátomba (ami egy sport szwift)..hát majdnem elsírtam magam...soha többé nem akarok vezetni idegen luxusautót.

2015. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért egy citroent nem neveznék luxusnak, de persze van olyan fullextrtás modellje, amiben viszonylag sok dolog van.
2015. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

külföldön lehet venni max 1 éves alig használt autókat max 10 ezer km-el, 40-50%-al olcsóbban, mint az újkori ára.

2014-es 7-es BMW pl. 14m forint 30 helyett.

2015. dec. 12. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!