Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tulajdonosa vagyok egy 2002-es...

Didi8 kérdése:

Tulajdonosa vagyok egy 2002-es 1.6 benzines A3-asnak. Nem rég előjött egy hiba? Hideg indításnál az autón egy ideig

Figyelt kérdés
magas az alapjárat (ami elvileg normális) majd hirtelen lemegy nagyon alacsonyra és elkezd rángatózni a motor (mintha le akarna fulladni)? Ha néhányszór odalépek agázra összeszedi magát és visszamegy magas fordulatra majd bemelegszik és visszaáll a normális alapjáratra. Ha be van melegedve a motor és úgy indítok akkor nem jelentkezik a hiba.

2015. dec. 3. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nem rég előjött egy hiba? "


Te tudod előjött e a hiba és, hogy nem rég e.

2015. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fojtószelep tisztítás? Nekem is azt kell majd csinálnom, nekem az a baj, hogy nem esik vissza a fordulat, ha hideg a motor.
2015. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TheCruve ***** válasza:

Akár fojtószelep is lehet ,de alapjárat vezérlő is...


Utolsó! Hideg motornál nem is fog visszaesni a fordulat... csak ha kezd melegedni ..

2015. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt csinálta, hogy ha felengedtem a lábam a gázról, és váltani akartam, akkor 1800-nál nem esett lejjebb a fordulat. Tegnap megcsináltuk a tisztítást, azóta még nem próbáltam, majd kiderül.
2015. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!