Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Touran 2. 0 TDI. indítási...

Georg2 kérdése:

VW Touran 2. 0 TDI. indítási probléma?

Figyelt kérdés
Hidegben, párás körülmények között a reggeli első indításkor nem pörgeti meg az önindítót és lenullázza a napi km. és az óra kijelzőt. Ráteszem a töltőt 1-2 percer, utána elsőre indul és egész nap nincs probléma. Az akkut megvizsgálták, leterhelték 100%-os. A probléma egy hete jelentkezik minden nap. Ha rajta hagyom a töltőt,5 perc után már nem vesz fel áramot, mert full-ba van. Mi a megoldás?

2015. nov. 30. 09:23
 1/3 TheCruve ***** válasza:

Pedig akkura gyanakodnék...

Hideg leszívja..

Ha már annyira lemerül az akku hogy nem bír indítani, sőt lenullázza az órát, akkor viszont 5perc alatt nem lehet fullra feltölteni!


Gondolom a töltésed jó mert utánna nincs probléma vele!


Azt ajánlom ne öt percet töltsd azt az akkut , hanem hagyd rajta egy éjszakát minimum...


Vagy vidd el más szervízbe..

2015. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
laci# az a gyanúm,hogy ez egy olyan kontakt hiba ,ami szökő évenként egyszer fordul elő autónál.én minden erős áramú vezeték és bizti,akksi saruk,ha szétszedhető,motor, karosszéria testet leellenőriznék első körben,és minden csatit amit találok wd40-nel átkezelném kivétel nélkül,a relé csatikat sem hagynám ki,de azokat ,csak éppen a lábainál.99% -ban ahiba megszünik.
2015. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#laci 10 évvel ez előtt volt 1500-ös 2103 ladám.annál 70%-os aksira azt mondták egy jónevű IV.KER szervízben, ennek tökéletesen kell indítani.ott előttük bizonyítottam az ellenkezőjét.ennyit a terhelés mérésről.először azt csinál meg amit leírtam ,vagy másik aksi egy ismerőstől kölcsönbe, ami nála mindennapi használatban van.a tiédet meg tegyétek az övébe, és azt ő tesztelje.
2015. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!