Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne alkalmas...

Milyen autó lenne alkalmas rendszeres, nagy távolságú útakra, maximum 1 millió Ft-ból?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy 17 éves 1.4-es F Astránk, amivel ugyan nincs semmi gond, eléggé megkímélt, viszont adódott egy olyan lehetőség, hogy 2 személyt kellene ide-oda szállítgatni az országban, felszereléssel, és úgy gondolom, hogy az Astra hosszútávon nem bírná.


Nyilván a cuccok miatt valami kombit keresek, de megbízhatósági szempontokból nem tudom, milyen modelleket érdemes a használt piacon keresgélni, 1 milliós keretből.


Hozzáteszem persze, tudom, hogy a kérdés elég nehezen megválaszolható, hiszen nagyban függ attól, hogy milyen az állapota egy használt autónak, meg hogyan bántak vele, de hátha tud valaki tanácsot adni.


2015. nov. 26. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

"kérdés elég nehezen megválaszolható"....na látod ez biztos,mert nem tudom mik ezek a szuper titkos "cuccok"....hogy 2 utazótáska,vagy valami betonozó felszerelés betonkeverővel,vödörrel,lapáttal stb.....ezt nem lenne gond tudni,mert nem biztos,hogy csak kombi jöhet szóba!

A "nagy távolság" miatt gondolom pályán használnád,tehát nem lenne gond ha erő is lenne benne,és ne kelljen ostorozni meg sarkantyúzni a 130-ért.....

Szóval még egy kis infót csepegtethetnél,mert ez így nagyon kevés!

2015. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Audi A4 vagy A6, VW Passat 1,9 D mindegyikből.
2015. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy bábszínházas párosról van szó, szóval nem olyan nagy súlyról lenne szó, inkább méretre nagyobbak (paraván pl.)
2015. nov. 26. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Fele annyiból is megúszod. Pl. citroen xantia break dizel.

Az F-asztráért jó ha kapsz 300at...


fócvágen tdi felejtős!

2015. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy w210-es E290Tdi Mercit!Tudom,hogy nem fiatal,de egy igazi hatalmas kényelmes utazóautó!A kombi meg rendesen akkora hogy lakni lehet benne!Az elejében lévő sor 5-ös motor meg egy legenda....a sprinterekben elmegy 1millió km-et,és nagyátlagba kijön7literből,és még csak nem is a nyűgös common rail dízel!
2015. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
civic aerodeck, corolla wagon
2015. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondeo kombi. Hatalmas tér, nagy motor, megy mint a disznó. Szerintem neked nem kell ennél több. Ami a lényeg, ha nagy távolságra kell, akkor dízel minden féleképpen.
2015. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!