Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen cabrio-s autók vannak,...

Milyen cabrio-s autók vannak, amelyek jók, és nem annyira drágák?

Figyelt kérdés

A jó alatt azt értem, hogy nem hibásodik meg gyorsan és nem csesződik el az elektronikája, illetve a fogyasztása sem sok.

Köszi



2015. nov. 17. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

És mit értesz a nem annyira drága alatt?


Még mindig az akarjon autóval vagizni aki megteheti;)

2015. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:
"cabrio-s autók" :D
2015. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mazda MX5 a legolcsóbb ami ki is néz valahogy. Még talán a 3-as golfok, amire nem kell ráköteni a világ minden pénzét. De pl. tizenéves autónál lehet egy tetöcserével már számolni. Én pl. a régi MX-emen kb 60-80 ezerért vettem utángyártott tetöt, meg szívtam vele 1 hétig esténként, amíg kicseréltem. (lehet 1 nap alatt is, de nem szeretek magamnak kapkodva dolgozni)
2015. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A "nem annyira drága" eléggé relatív. Japán autók alapvetően megbízhatók és németekhez képest olcsók.
2015. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem annyira drága, legyen most 1 millió - az alatt ne nagyon akarj jampizni egy kabrióval.


1 millióból vettem én is kabriót annak idején. Németországból hoztam egy 1996-os E36-os BMW 320i-t, ismerőstől, 140 ezer kilométerrel, márkaszervizben szervizeltetve. Nagyon jó autó volt, szép is (full extrás sötétkék volt, belül bézs bőr), a hathengeres ugyan nem fogyasztott keveset (10l körül), de ment kellően, és a hangja fenomenális volt, ami szerintem egy kabrióban nem utolsó szempont.


Ez a típus viszont nagyon rizikós, mert régi, és Mo.-n nincs nagy választék.


Létezik a Mazda MX-5, azokból ha találsz tuningmentest, jól járhatsz. Van VW Golf III és IV kabrió, nem rossz autók, de itt is vigyázni kell, sok a tuningolt, széthajtott példány, és mivel VW, nem feltétlenül olcsó a szerviz.


Peugeot 206 cabrio áll a barátnőm anyjának a garázsában, az sem egy rossz kocsi, e kicsit nőies, és erőtlen.

2015. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy az általad megfogalmazott elvárásoknak a pedálos Moszkvics százszázalékosan megfelel!
2015. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Opel Tigra. Kivisz a világból.
2015. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!