Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne megjavítani...

Mennyibe kerülne megjavítani a sérült lökhárítókat?

Figyelt kérdés

Lenne egy autó az interneten, ami érdekelne engem, csak az a baja, hogy törött az első és hátsó lökhárítója és tudni szeretném, hogy mennyibe kerülne nekem ezeket megjavítani.

A válaszotokat előre is köszönöm !!

Képek:

[link]


[link]



2015. nov. 15. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A lökhárító a legkevesebb, az csak egy műanyag héj. Veszel másikat, színre fújatod és oké. De az hátulról kapott akkorát, hogy szerintem ott a padlólemez nem maradt egyben.. azt meg kiegyengetni vagy kilakatolni ( meg kitudja a terhelés átadás miatt még mi ment el ).. Ezt csak lakatos fogja tudni megmondani megtekintés után.
2015. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
~150 ezer!
2015. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

John_McClane : Persze, gondoltam, hogy képek alapján nem úgy lehet megállapítani!


Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. nov. 15. 23:59
 4/7 anonim ***** válasza:

John leírta,


felejtős ez a kocsi, itt nem a két lökhárító ment el.

Rosszabb esetben a csomagtartó alatt a padlólemez is kuka. elölről pedig zárhíd, motorháztető, hűtők is elmehettek, ha nem is lyukasak, ez a kocsi felejtős.

2015. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Piaci ar -500e annyiert megeri mert 100bol kilehet tákolni azt jovanugy. Patika tiptoppra viszont siman lehet 200-250is+ido+szivas....
2015. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 veterán vas ***** válasza:

Ha egy igazán "jómunkásembr" ;) vállalja el, akkor a felsoroltakon kívül, nem állja meg szó nélkül a csomagtér ajtó illesztést, az első/hátsó lökhárítók és a sárvédők találkozásainak a korrigálását, a motorháztető egyengetését, valamennyi érintett elem fényezését. Zárak beállításai, kéderek-diszlecek-apró kis patentok, vackok beszerzése, beépítése, stb.

És még ki tudja, mi rejtőzik a motorháztető alatt? Sérült hűtő, ventilátor, keresztmerevítő, akármi...

Ha nem vagy szakmabeli, akkor ezekért mind fizetned kell, hogy egy normálisan kinéző autód legyen. Lehet olcsóbban is, de akkor minden alkalommal úgy nézhetsz rá, hogy egy törött/gányolt/uraságtól levetett holmi.

Nem erőltetném ezt a vásárlást.....

2015. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem.. Koszonom a valaszotokat!!
2015. nov. 16. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!