Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig kell hirdetni áron...

Meddig kell hirdetni áron nagyon alul egy 50-es supermotot hogy elvigyék végre?

Figyelt kérdés

Minimális esztétikai hibákkal, eredeti AM6 blokkal ami 6600 km-t futott, még a külföldi papírjai is megvannak amivel akár forgalomba is lehet helyezni...

3 hónapja még egy telefon sem volt.


2015. nov. 10. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen supermoto és mi az áron alul.


Sok típust kb. ingyen sem lehet eladni - a supermoto SMKP utánzatok eléggé ilyenek.


Meg aztán sok eladó brutál túlárazza a gépeit (különösen jellemző motorkerékpároknál) és nem érti miért nem veszik meg.


Meg aztán november közepe is van, motorokat az emberek leginkább tavasszal vesznek.

2015. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rieju SMX pár esztétikai hibán kívül jó állapotú, és 130000 forintot kérnék érte.

Amikor én nézegettem motorokat 170-ért volt olyan ami köpte az olajat a kipufogónál a lábamra és alig akart 5000 forintot engedni az eladó... nem is vettem meg.

Most vegyek DT idomszettet meg előre egy 2 dugattyús nyerget aztán rakjam rá és áruljam Yamahaként 300-ért? Mert a váz, blokk ugyan az így simán rá lehetne...

2015. nov. 10. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne is 130, csak 119! :D

Ha ennyiért se vitték el a vasúti sínről, akkor tényleg gond van, pedig a videó is egész pofás. Vagy csak senki sem akar motorozni mostanában GyMS megyében.


Tedd el tavaszig, májusban kapják a srácok a ballagási pénzeket, lesz miből mocit venni.

:)

2015. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyet tényleg kb. csak gimnazistáknak lehet eladni, másnak nem kell. Közlekedni nem jó, felnőtt nem ül rá, mert komolytalan...
2015. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!