Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E46 320d kocsi nem indul, a...

E46 320d kocsi nem indul, a köv. Probléma lépett fel. gyújtáson kattogást hallok a kesztyűtartó felől, valamikor több ill. kevesebb ideig tart. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
az akku kicsit merülőfélben van, bár 24 órával ezelőtt volt a töltőn 2-3 órát. az üzemanyaglégtelenítés lehet a háttérben?
2015. nov. 2. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
teker rendesen az önindító? nyöszörgés nem elég, normálisan meg kell tekerni...
2015. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A relé kattog. Feltöltöd teljesen az akksit, aztán próbálsz indítani. Ha így se megy csere.
2015. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mozgasd meg a sarukat,lehet csak lelazult..

Tedd rá a világítást pár mp-re,hogy egyáltalán érdemes-e még foglalkozni az akksival.

Bár érdekes,hogy pont az első igenfagyos napon produkálta ezt...

2015. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az akksinál nem nagyon van olyan állapot hogy merülöfélben.

Legalábbis nekem amikor váratlanul nem indított, feltöltöttem, akkor ment, másnap megint rossz Volt, az mindig cellazárlatot jelentett.


Elöször én Sem akartam elhinni hogy ilyen hiretelen mennek tönkre, azt hittem van valami átmenet, de nem igazán. Söt, ha feszmérövel méred úgy hogy nem terheled, sokszor még jónak is tünik.

2015. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, azt gyanítom hogy a fagy keresztbetett neki, mert tegnap egy pár elektronikai berendezés müködött, most meg haldoklás miden felől, a rádió nem szól, tompított-, távolsági nem világít (helyzet világít), duda csak vinnyog, .. és nem garázsban, hanem szabad ég alatt van kitéve
2015. nov. 2. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos akksi jobbkézzel,balváll fölött...
2015. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet, hogy akkor a relé nem érte le a kellő feszültségszintet és az miatt produkálta ezt a hangkelenséget? mert körülbelül 7szer gyújtásraraktam, de remélem nem égett le semmi
2015. nov. 2. 16:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkutöltés 12 órán át tartson, megfelelő töltővel.

Ha rámérve jó lesz, de másnap megint lusta, akkor csereérett. Ha már rámérve sem jó, akkor azonnal cserélni kell.

2015. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen nagyjából amit utolsó írt, de ha biztosra akarsz menni, akku szakboltok gyakran megmérik terhelésen ingyen annak reményében hogy náluk veszed az újat. Nekem Székesfehérváron megvolt errea a bajáratott helyem.
2015. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!