Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabályos a ködlámpán a...

Szabályos a ködlámpán a kadmiumsárga lámpafólia? Egybe van a nappali menetfénnyel, tehát mindkettő le lenne fóliázva

Figyelt kérdés
Vagy nem foglalkozik vele senki? Esetleg van valami másféle megoldás rá, ha nem szabályos?

2015. okt. 22. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egyben a nappali menetfénnyel?
2015. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha akarja ködlámpa, ha karja nappali menetfény. Érted?!
2015. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fóliázd le azt' megnyugszik a lelked! Nagy bajod úgyse lesz belőle, max a műszakin leszedetik veled a fóliát, de utána meg visszaragasztod. Ennyi.
2015. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Láttam a sárga ködlámpádat, hát nagyon csúnya és akkor finoman fogalmaztam. Úgy elcsúfította azt a szép autót...

Vagy ha nem a tied, akkor inkább ne csináld meg, mert nem néz ki jól!


Skodákon lehet egybe a nappali menetfénnyel, 1 házban a kettő. De láttam már olyat talán Octavia-n volt, hogy a menetfény nem LED volt, hanem sima izzó, ezért néztem én is ködlámpának, akkor mondta a tulaj, hogy nem, az 2 külön izzó 1 házban.

2015. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Néhány Kián is olyan, mint az Octavia (Fabia, Passat, talán Polo is), de mondjuk a Nissannál tényleg egyben van látszólag, nem egymás mellett.


A nappali menetfény új találmány, van egy olyan érzésem, hogy a jogszabályból már kihagyták a kadmiumsárga színt, így nem lenne szabályos. Inkább nézz utána.

De amúgy sem ajánlom a lámpasárgítást, azzal is csak elveszel a fényerőből.

2015. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!