Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Motowell...

Mi a véleményetek a Motowell Crogen RS robogóról?

Figyelt kérdés
Új 2015-ös robogóra gondoltam. Mennyire megbízható? Ha valakinek van ilyen robogója, esetleg használta, az írhat róla véleményt. Hallottam olyan pletykát is, hogy ezeket már Magyarországon szerelik össze, ez igaz? A válaszokat előre is kösz!

2015. okt. 22. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

elvileg elég jó.


de én nem szeretem a 2t mocikat...

50-sből is 4t-m van.

2015. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.Amúgy arról nem tudsz semmit, hogy Magyarországon gyártják-e?Ja és első robogó lenne.
2015. okt. 22. 18:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Kínában készül, de magyar ötleteket alapján.

és természetesen átlagos kínai motor a felépítése

szóval tipikus kínai varátior, ékszíj, stb kell bele.

2015. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

használtan vagy újonnan veszed?


am valamiért nekem mindig yamaha jog-ot ajánlhatják meg hasonló robogokat, de nekem nem kéne...


nekem kymco city agility-m van, 40e km van benne, télen nyáron nyomom, kb 3. gyertya van benne, 3. ékszíj, 4. v 5. vari görgő és kb ennyi volt amit cseréltem rajta az olajon kivül

na jó, 40e km előtt vmivel eltört az ékszíjnyomólapom, de fel sem tünt csak mikor szétszedtem, meg azért kapott új variátort is, mert megkopott, de szóval kb 10e km-enként kellett vmit csinálni vele és 3e km-n olajat kap azt jóvan :D


motowell nem tudom mennyire bírná a strapát, de ránézésre tök olyan a felépítése, mint a kymconak meg a többi kínai mocinak, mármint a jobb fajtákból.

2015. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem Magyarországon készül. Ezt olvasd el, a két motor a farán kívül ugyan az.

[link]

2015. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem van egy 2013 crogenem újonnan lett véve.összesen eddig 15.000 km van benne.a kötelező dolgokon ami más márkájú robogóknál is elkopik gondolok itt a fékbetétekre,szíjra,görgőkre,fékolajra,gyertyára,berúgó racsnira,2t olajra,hidraulika olajra,Mást nem kellet cserélni!!a motorhoz nem lett hozzá nyúlva.


fékek jól fognak!!végsebesség óra szerint 75-90 attól függ hány kiló az ember.de az óra biztos csal egy 10km/h.

Az ülés az kicsit lehetne puhább.Jah és szó szerint cső gázzal megyek mindenhová. repsol,castrol,vagy motul olaj volt bele töltve újkorától.Összességében meg vagyok elégedve vele 280.000 ért lett véve.

2015. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!Esetleg le tudnátok írni, hogy milyen időközönként kell majd kopó alkatrészeket cserélni , hogy mikor lehet kivetetni a fojtást, és esetleg otthon is ki tudom-e szedni.És ha mondjuk elviszem egy random szervizbe, ott megmondom, hogy szereljék ki belőle a fojtást azt' kész?(mint írtam ez lesz az első robogóm)
2015. okt. 22. 22:58
 8/12 anonim ***** válasza:

a fojtás 500-2000km után már kiszedik, de ha új motort veszel akkor x évig vagy x km-ig kötelező szervízbe vinned vagy ugrik a garancia.

de kb 2000km-enként kellett nekem, persze tojtam rá, bevittem 4ekm után aztán kész, am is tök kóklerek voltak.



fékbetét ellenőrizni kell, nekem 30e km után kellett

ékszíj a minőségtől függően 10-15e km-ként kell.

görgőket is valahol 6-8e kmnál sztem ajánlott (attól függ mennyire jól fut és mennyire deformálódik)

olajat 2-3e km-enként kell

a vari csuszkát nem tudom... de úgy kb a görgőkkel egy időben cseréltem, de lehet, hogy azt csak minden 2.nál

2015. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja gyertyát is valahol 10e km-enként kéne,
2015. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a fékolajat meg 2-3 évente
2015. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!