Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Motowell...

Mit gondoltok a Motowell Magnet RS-ről? Robogó.

Figyelt kérdés
nos van egy simsonom de erre a tipusú robogóra cserélném le, és mit gondoltok róla? és mennyire hírhedt mármint nem egx sz*r kínai ugye??
2010. márc. 16. 19:49
 1/10 anonim válasza:
Nekem Magnet citym van, és annyit kell h mondjak h motorikusan jó ,de az idomok azok halál, elrepednek a csavaroknál. A csavarok kilazulnak. mindig van valami baja.de am szedi a lábát ha kell:D Rem segítettem valamennyit:D
2010. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hát yamahától, gilerától és a többi márkától ég és föld a különbség, sajnos azt kell mondanom, hogy sz.r kínai
2010. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
első vagyok, annyi h aerox motor van benne vagyis valami Aerox utángyártott motorja :D
2010. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem rs-em van és nem rossz motor, teljesítménye nagyon jó, az idomok sztem jól bírják(tapasztalat, sajnos már 3x csúsztam vele xD), és 2010től már az előző hibák is javítva vannak, amik engem különben sem zavarnak: első lámpában a led-ek kiégnek+ a km/h mérő csal. De lehet váltós után nem olyan nagy élmény, ha a simson nem is egy erőgép. Most ennyi jutott eszembe, ha szeretnél valamit kérdezz.
2010. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lodarazs ***** válasza:
Ez egy magyar motor! csak állambácsi támogatásának híján ezt kínában rakják össze, kínai cuccokból.
2010. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én még nem estem vele, meg lehet az enyém réggebbi széria, és azért pattogtak el a rögzítésnél :D de ahhozképest jó kis motor, szeretem nagyon.meg nemvettem észre h csalna a km/h mérő:D
2010. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó nekem az rs-be digitális km óra van, neked a citybe szerintem sima "analóg". Az idomok pedig lehet most már jobb minőségűek, de lehet majd ha kicsit idősebb lesz az enyém, akkor majd ez is repedezik, vagy tönkre teszi a nap.
2010. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
igen azt elfelejtettem irni h nekem analóg nem a naptól repedezett, meg végülis a csavaroknál pattogott szét, ahol össze van fogatva. meg ahol lakom ,elég szar t van ,szal az is közbejátszik. napon meg nemsokat van ,mert védem azért:D
2010. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szar :S

Magyar tervezés és kínában gyártják.

Noname gönc.

Sokat fogyaszt, csúnya, a km óra csal, az idomok hihetetlenül rideg műanyagból vannak, és a legnagyobb baj: robogó


Ha annyira robogó kell akkor régebbi Honda Dio ZX azt elég jól meg lehet csinálni.


Amúgymeg annyi pénzből olyan Simsont csinálok neked, hogy beszarsz :D

Az enyém 80-ban van és metálfényezés van rajta, soha semmi baja, kényelmes és aláza a robogók 80%át

2010. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az RS-n már azért orvosoltak jópár olyan problémát, amelyek a korábbi tipusok betegségei voltak, például: benzintank fedél szorult, az idomok könnyen repedtek - pláne a csavarok környékén -, a kilóméteróra csalt, a festés roppant vékony volt, stb. Az RS jelenleg a legjobb ár/érték arányú sportrobogó a magyar piacon szerintem.
2010. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!